SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Canon na veľtrhu Photokina 2018: návštevníci si ako jedni z prvých môžu vyskúšať nový revolučný systém EOS R

Tlačové správy
0

Canon sa aj tento rok zúčastní prestížneho veľtrhu Photokina a podstatnú časť svojho programu bude venovať nedávno uvedenému revolučnému systému EOS R. Návštevníci si môžu fotoaparát EOS R a objektívy RF prezrieť aj vyskúšať osobne a zistiť, prečo ide o skutočne prevratné novinky. Veľtrh Photokina 2018 bude prebiehať v Kolíne nad Rýnom od 26. do 29. septembra a stánok spoločnosti Canon bude v hale 3 na 2. poschodí. V rámci veľtrhu Photokina sa Canon zameria aj na všetky kroky fotografickej tvorby a využije pritom rad svojich ďalších produktov z oblasti spracovania obrazu určených pre profesionálov i pokročilých používateľov.

Prečo navštíviť stánok spoločnosti Canon?

  • Možnosť zoznámiť sa s prevratným systémom EOS R vrátane vyskúšania full-frame fotoaparátu EOS R a objektívov RF
  • Vystúpenia ambasádorov spoločnosti Canon na rôzne témy
  • Galéria tlačených fotografií ambasádorov spoločnosti Canon
  • Možnosť preskúmať prepojený ekosystém značky Canon, ktorý pokrýva všetko od fotografie až po tlač
  • Nechať si vyčistiť a skontrolovať snímač svojho fotoaparátu (pre členov servisného programu CPS)[1]

Preskúmajte optickú dokonalosť značky Canon
Najnovší systém EOS R stavia na viac ako 80 rokoch skúseností spoločnosti Canon a spája v sebe nové prístupy s priekopníckymi technológiami a vysoko kvalitnou výrobou, rovnako ako tomu bolo pri všetkých produktoch pre spracovanie obrazu v celej doterajšej histórii tejto značky. Po troch desaťročiach od uvedenia pôvodného nadčasového systému EOS prichádza EOS R s úplne revolučnými inováciami a umožňuje dosiahnuť podstatne vernejšie výstupy a zatiaľ nevídanú mieru detailov a ostrosti. Nový systém prenáša fotografovanie aj natáčanie do novej éry a jedinečné momenty umožňuje zachytiť doteraz nemysliteľným spôsobmi. A to aj vďaka bajonetu RF, ktorý je príkladom dokonalého skĺbenia optických, mechanických a elektronických vlastností. Fotoaparát EOS R je perfektnouý súčasťou celej produktovej rady značky Canon z oblasti fotografickej techniky, od nedávno uvedeného modelu PowerShot SX740 HS cez oceňovanú bezzrkadlovku EOS M50 až po špičkový EOS-1D X Mark II – inými slovami dnes Canon môže zákazníkom ponúknuť prístroj, ktorý splní požiadavky všetkých typov používateľov, vrátane profesionálnych fotografov a nezávislých filmárov.

Fotka z Namíbie, ambasádor spoločnosti Canon Brent Stirton

Návštevníci veľtrhu Photokina 2018 si môžu výhody systému EOS R vyskúšať z prvej ruky a vychutnať si tak napríklad najrýchlejšie automatické zaostrovanie[2], schopnosti snímania v zlých svetelných podmienkach aj obrovskú mieru prispôsobiteľnosti fotoaparátu.

„Cieľom našej existencie je inšpirovať fotografov aj filmárov všetkých úrovní k preskúmavaniu okolitého sveta. A aby sme im s tým čo najviac dnes aj kedykoľvek v budúcnosti pomohli, prinášame stále dokonalejšie zobrazovacie možnosti,“ hovorí Alessandro Stanzani, výkonný viceprezident divízie pre Imaging Technology & Communications Group pre región EMEA v spoločnosti Canon. „Sme obzvlášť hrdí na to, že môžeme predviesť náš revolučný systém EOS R vrátane inovatívneho bajonetu RF. Teda systém, ktorý začal cestu za úspechom na začiatku tohto mesiaca a návštevníci veľtrhu Photokina budú jedni z prvých, ktorí si môžu jeho výhody vyskúšať.“

Pútavý program, v ktorom nebudú chýbať ani ambasádori značky Canon
S cieľom umožniť prekonanie tvorivých hraníc a zdokonaliť rozprávanie príbehov pomocou vizuálnych prostriedkov zapojil Canon do veľtržného programu aj svojich celosvetovo uznávaných ambasádorov. Návštevníci sa môžu tešiť na rad pútavých rozhovorov a workshopov, ktoré budú prebiehať počas všetkých štyroch dní. Medzi prednášajúcimi nebude chýbať napríklad Ulla Lohmannová, ktorá sa zameria na svoje dobrodružstvá v Južnom Pacifiku, alebo Katya Mukhino – tá všetkých záujemcov zoznámi so svojimi skúsenosťami s novým systémom EOS R, ktorý využila pri svojom fotení na Islande. A určite by bola škoda vynechať prednášky ambasádorov na témy ako čo najlepšie rozprávať príbehy prostredníctvom obrazových technológií. Okrem iného poradí s prechodom od fotografie k videu alebo naučí, ako najlepšie dosiahnete živé a atraktívne výtlačky.

Počas veľtrhu budú k dispozícii aj produktoví špecialisti značky Canon, aby návštevníkom pomohli s obstaraním perfektných snímok a rozšírili ich fotografické zručnosti.

Fotka z Islandu, ambasádor spoločnosti Canon Richard Walch

Spoločnosť Canon podporuje priaznivcov fotografie vo všetkých krokoch ich autorskej tvorby – od nadobudnutia snímky cez tlač až po zdieľanie s rodinou a priateľmi. V rámci veľtrhu preto Canon predvedie aj celý produktový rad tlačiarní PIXMA a Pro Print s cieľom demonštrovať, ako môžu špičkové tlačové technológie a atrament transformovať digitálne knižnice snímok do vysoko kvalitných výtlačkov. V galérii s názvom Print Gallery budú navyše vystavené veľkoformátové fotografie vytlačené na tlačiarňach imagePROGRAF.

Na veľtrhu budú k dispozícii aj profesionálne servisné služby Canon Professional Services (CPS), ktoré zahŕňajú expresnú opravu poškodených zariadení, zapožičanie náhradného vybavenia (podľa úrovne predplatného) a podporu priamo na výstavisku alebo prostredníctvom vyhradenej telefónnej linky. Profesionálni fotografi tak vďaka CPS majú istotu, že bez ohľadu na okolnosti budú mať všetky technické predpoklady pre svoju prácu.

Aktuálne informácie o účasti spoločnosti Canon na veľtrhu Photokina 2018 nájdete na Twitteri (@CanonEvents) aj na Facebooku (Canon EMEA Pro), a to vrátane prístupu k exkluzívnemu živému obsahu, ako sú otázky a odpovede od ambasádorov a produktových špecialistov značky Canon. Ďalšie podrobnosti sú k dispozícii aj na stránkach canon-europe.com. Stánok spoločnosti Canon bude umiestnený v hale 3.2.


[1] Služba bude dostupná v obmedzenom rozsahu.
[2] Údaje sú platné k 5. septembru 2018 a vychádzajú z testovania podľa štandardu CIPA a interných postupov spoločnosti Canon v režime jednosnímkového automatického zaostrovania pri použití objektívu RF 24-105mm f/4L IS USM s nastavenou ohniskovou vzdialenosťou na 24 mm.
 
Zobrazit Galériu

Canon Slovakia s.r.o.

Všetky autorove články
Canon system EOS R technologia kvalita fotoaparat

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať