SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Cena ITAPA 2021 oslavuje 20 rokov

Tlačové správy
0

ITAPA už po 20-krát vyhlasuje prestížnu súťaž Cena ITAPA, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Medzinárodného kongresu ITAPA. Hlavným cieľom súťaže Cena ITAPA je oceniť a vyzdvihnúť prínos projektov v oblasti digitalizácie a modernizácie spoločnosti. Uzávierka prihlášok je 7. októbra 2021.

Cena ITAPA je už dlhé roky aj referenčným ocenením. Mnohé z projektov, ktoré sa do súťaže prihlásili, dokázali presvedčiť nielen odbornú porotu, ale zaujali aj investorov či verejný sektor. Cena ITAPA je tak najlepšia príležitosť prezentovať akýkoľvek zaujímavý projekt pred relevantným publikom a to bez ohľadu na jeho veľkosť či náročnosť.

Realizované projekty môžu ich autori alebo zadávatelia prihlásiť do súťaže najneskôr do 7. októbra 2021.

Cena ITAPA sa v roku 2021 vyhlasuje v dvoch kategóriách –

Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti a Najinovatívnejší projekt.

Do prvej kategórie sa môžu prihlasovať projekty, ktoré využívajú nové technológie, a tým posúvajú digitalizáciu spoločnosti ďalej. Ide napríklad o riešenia na elimináciu byrokracie, zlepšenia zdravia obyvateľov, skvalitnenia životného prostredia a podobne.

Do druhej kategórie sa môžu prihlasovať projekty, ktorým technológie umožnili inovovať tak, aby zmenili výrobu, spracovanie ekonomických údajov, organizáciu firmy, dopravu, výskum, energetiku, spôsob vzdelávania či efektivitu využívania zdrojov.

Súťaž Cena ITAPA vyhlasujeme už od roku 2002, keď vznikla samotná platforma ITAPA. V tejto prestížnej súťaži oceňujeme inovatívne projekty digitalizácie spoločnosti a za predchádzajúcich 19 rokov sme vďaka Cene ITAPA videli množstvo skvelých projektov, ktoré posunuli Slovensko vpred. Sme presvedčení, že uznanie v podobe Cena ITAPA pomáha inšpirovať aj druhých,“ hovorí Dana Kršáková, výkonná riaditeľka ITAPA.

Cena ITAPA je pravidelnou súčasťou Medzinárodného kongresu ITAPA, ktorý sa uskutoční v dňoch 8. – 10. novembra 2021 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza v kombinácii s online prenosom.

Všetky potrebné informácie o Cene ITAPA ako aj o Medzinárodnom kongrese ITAPA 2021 nájdete na www.itapa.sk. Slávnostné vyhlasovanie výsledkov súťaže Cena ITAPA sa uskutoční 11. novembra 2021 počas Galavečera ITAPA 2021. 

Bezplatná akreditácia pre médiá na Medzinárodný kongres ITAPA 2021 - do 8. novembra 2021 


O ITAPA:

Podujatia ITAPA sú už 20 rokov najdôležitejšou platformou na Slovensku pre oficiálne stretnutie štátnych a verejných predstaviteľov so zástupcami súkromného sektora v oblasti inovácií, modernizácie a digitalizácie spoločnosti. Kongresu ITAPA a jej ďalších podujatí sa každoročne zúčastnia desiatky renomovaných spíkrov zo Slovenska i sveta, stovky hostí a významné média.

ITAPA

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať