SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Creative Sensemore Air: Zosilnite si okolitý zvuk

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh Creative Sensemore Air, svoje najnovšie vysoko výkonné skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré umožňujú používateľom počuť zo svojho okolia viac ako kedykoľvek predtým, a to bez kompromisov v kvalite zvuku.

SAMSUNG 042024 Advertisement

 Creative Sensemore Air sa vyznačujú vysokou prenosnosťou vďaka prepracovanému nabíjaciemu puzdru, ktoré sa ľahko zmestí do vrecka.

Nová technológia Sensemore pomáha riešiť často sa vyskytujúce nepríjemnosti spojené so slúchadlami - keďže sú priamo v ušiach a blokujú veľkú časť okolitého prostredia, používatelia majú tendenciu si ich z uší v rôznych každodenných situáciách vyťahovať, napríklad pri rozhovore. So slúchadlami Creative Sensemore Air sa to mení, pretože používatelia majú plnú kontrolu nad úrovňou zvukov prostredia, ktoré chcú počuť. Vďaka režimu Sensemore, ktorý je 5-krát citlivejší ako režim okolitého prostredia, môžu používatelia lepšie počuť reč  a ďalšie prvky prostredia, ktoré sú zosilnené s vyššou čistotou. Ako bonus, pri nastavení na vyššiu intenzitu by to mohlo byť prospešné aj pre ľudí s miernymi poruchami sluchu.

Režim okolitého prostredia možno použiť, keď chcú používatelia počúvať hudbu a zároveň si uvedomovať okolie, napríklad pri behu po rušnej ulici. Naopak, ak chcú používatelia vypnúť okolitý svet, aby sa mohli naplno ponoriť do hudby, môžu sa spoľahnúť na režim aktívneho potlačenia hluku (ANC). Intenzitu všetkých 3 režimov je možné plne nastaviť prostredníctvom praktickej aplikácie Creative.

Vďaka nabíjaciemu puzdru, ktoré je oveľa menšie ako má zvyšok skutočne bezdrôtovej série Creative, je Creative Sensemore Air najprenosnejší model. Napriek menším rozmerom si zachováva vysokú výdrž batérie, ktorá sa stala charakteristickým znakom tejto série - až 10 hodín na jedno nabitie a celkovo 35 hodín s nabíjacím puzdrom. Aby boli slúchadlá pre používateľov ešte výhodnejšie, získajú až 2 hodiny výdrže batérie s iba 10 minútami nabíjania a nabíjacie puzdro si opäť môžu dobiť pomocou bezdrôtových nabíjacích podložiek kompatibilných s technológiou Qi.

Creative Sensemore Air sú vybavené skvelými funkciami, vďaka ktorým sú porovnateľné so špičkovými modelmi s niekoľkonásobne vyššou cenou:

  • napájajú ich vysoko výkonné 6 mm meniče z bio-celulózy a sú vyladené pre zvukový pôžitok z čistých výšok, vyvážených stredov a pohlcujúcich basov. Ladenie ekvalizéra a prednastavené profily sú jednoducho dostupné prostredníctvom aplikácie Creative,
  • vďaka certifikácii IPX5 sú odolné voči potu a vhodné na rôzne tréningy v interiéri aj exteriéri,
  • sú vybavené celkovo 4 mikrofónmi; 2 na filtrovanie okolitého hluku v režime ANC; 2 na efektívne snímanie hlasu počas hovorov,
  • sú vybavené dotykovými ovládacími tlačidlami, ktoré možno prispôsobiť pre rôzne funkcie prostredníctvom aplikácie Creative,
  • majú bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.2,
  • sú certifikované ako slúchadlá SXFI READY*, takže používatelia si môžu na lokálnom obsahu a na nových zariadeniach, ktoré sú SXFI READY, prezrieť technológiu Super X-Fi Spatial Holography, ktorá obnovuje zvukovú scénu prémiového systému viacerých reproduktorov.

 

Pán Sim Wong Hoo, generálny riaditeľ spoločnosti Creative Technology, povedal: "Sensemore Air sú určené pre masový trh používateľov, ktorí majú radi skvelý  prenosný zvuk s dlhou dobou prehrávania; jeho cena je agresívna, aby vyhovovala tomuto segmentu trhu. Pre používateľov, ktorí uvažujú o zariadeniach na trhu s načúvacími prístrojmi; hoci Sensemore Air nemusia byť vhodné pre všetkých, verím, že by mohli byť prínosom pre väčšinu tých, ktorí majú sluchovú vadu v ranom štádiu. Ušetril by im tisíce eur, nehovoriac o stovkách eur potrebných na konzultácie s audiológom. Sensemore Air v hodnote 100 EUR  je jasná voľba."  

Ceny a dostupnosť

Creative Sensemore Air sa predáva za 99,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/SensemoreAir.

*SXFI READY nepodporuje streamovanie obsahu, ako je YouTube, Spotify atď. Pre plnohodnotný zážitok by používatelia mali zvážiť produkty ako SXFI AIR GAMER, SXFI TRIO alebo iné produkty Super X-Fi

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

 

 

 

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať