SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Creative Stage SE: Zlepšite si svoj počítačový zvuk

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Creative Stage SE, najnovšieho soundbaru pod monitor, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšil zvukový zážitok používateľa. Napriek svojim kompaktným rozmerom ponúka Creative Stage SE silný zvukový výkon vďaka špeciálne vyladeným meničom Racetrack a technológii Sound Blaster, ktoré poskytujú čistejší a pohlcujúcejší zvuk. Tento soundbar sa tiež jednoducho nastavuje a ľahko sa napája pomocou napájacieho adaptéra; ponúka tiež digitálne audio pripojenie cez USB aj Bluetooth 5.3. Spolu s praktickými ovládacími prvkami a nastavením tónov vytvára Creative Stage SE pre používateľov PC scénu pre vyšší zážitok z filmov, hudby a hier.


Creative Stage SE ponúka čistejší, hlasnejší a prieraznejší zvuk v menších rozmeroch.

Creative Stage SE je vybavený výkonnými meničmi Racetrack s plným rozsahom a nadrozmernými žiaričmi, vďaka čomu dokáže poskytnúť jasnejší a výraznejší zvuk aj bez subwoofera. S celkovým špičkovým výkonom 48 W tento soundbar prekonáva zvukový výkon všetkých štandardných vstavaných reproduktorov v počítači a ponúka používateľom lepší zážitok z počúvania. Creative Stage SE je tiež vybavený zvukovými technológiami Sound Blaster, ako sú Clear Dialog a Surround Sound, ktoré používateľom ponúkajú jasnejšie dialógy aj uprostred scén plných ruchov a zvukový zážitok ako v kine s rozšírenou zvukovou scénou.

 

Okrem toho Creative Stage SE umožňuje používateľom prepínať medzi hrejivejšou a jasnejšou reprodukciou zvuku pomocou najnovšej funkcie úpravy tónov. Teraz si používatelia môžu jednoduchým stlačením tlačidla vyladiť a upraviť tónovú neutralitu podľa svojich predstáv.

A napokon, pre bezproblémový zážitok z počúvania je Creative Stage SE vybavený jednoduchým nastavením plug-and-play, ktoré podporuje digitálny zvuk cez USB aj pripojenie Bluetooth. Okrem toho soundbar obsahuje integrovaný gombík na ovládanie hlasitosti, ktorý je vhodne umiestnený na boku, aby používatelia mohli rýchlo upravovať zvuk za chodu, ako aj diaľkový ovládač na prepínanie rôznych funkcií, ako sú úpravy tónov, priestorový zvuk a výber režimu čistého dialógu.

Creative Stage SE sa predáva za 79,99 € a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/stagese

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.  

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať