SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Cyber Week 2023: Využite ponuku Black Friday Extended na Microsoft Office a Windows 11 Pro od 9 €

1

Cyber Week 2023 sa oficiálne začal. Toto je posledný veľký výpredaj v roku 2023 a vaša posledná šanca získať originálnu licenciu Microsoft Office a Windows za pozoruhodnú cenu na Godeal24. Mnohé z týchto ponúk Cyber Week sa prenášajú z Čierneho piatku, takže túto príležitosť nepremeškajte.

Práve teraz môžete získať doživotnú licenciu na Microsoft Office Professional 2021 len za 24,24 € do 3. decembra počas týchto ponúk Godeal24 Cyber Week Deals . Microsoft Office Professiona l 2021 zmení spôsob vašej práce a ponúkne dynamické množstvo aplikácií, ktoré uspokoja všetky vaše potreby. Či už vytvárate pôsobivé dokumenty vo Worde, lámete si čísla v Exceli alebo poskytujete pôsobivé prezentácie v PowerPointe, tento balík vám umožní dosiahnuť viac. Jednorazový nákup, ktorý vás udrží navždy. Hneď po odoslaní platby dostanete e-mailom osobný aktivačný kód a pokyny na stiahnutie, aby ste mohli okamžite začať používať Microsoft Office.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!

Windows 11 Pro, najnovší a zatiaľ najlepší operačný systém od spoločnosti Microsoft, prichádza s množstvom funkcií, ktoré výrazne zlepšujú funkčnosť vášho počítača. Upgradovať sa určite oplatí, no jeho pôvodná maloobchodná cena 200 € už predstavuje značnú časť nákladov na úplne nový počítač. A teraz až do 3. decembra môžete získať Windows 11 Professional v predaji len za 11,24 € počas ponúk Godeal24 Cyber Week . Kúpte viac, ušetrite viac!

Najlepšie ponuky pre W indows od 7 €

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

1 komentár

que es priligy 30 reakcia na: Cyber Week 2023: Využite túto ponuku Black Friday Extended na Microsoft Office a Windows 11 Pro od 9 €

23.2.2024 04:02
<a href="http://prilig.buzz">priligy cost</a> Patients without esophagitis on evaluation or uninvestigated GERD symptoms can be managed with symptom triggered PPI use
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať