NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom

Technológie
1

Osmo Pocket je nový kamerový systém od DJI, ktorý dokáže snímať 4K video a obsahuje trojosový gimbal pripevnený k rukoväti vo veľkosti menšej cigary. Podľa DJI to nie je akčná kamera, ale ani ťažká a stabilná kamera ako pôvodné Osmo.

Ide o aktualizovanú verziu kamery z dronu DJI Mavic Air, vybavenú 1/2,3" snímačom, ktorý zhotovuje 12-megapixelové fotografie a zaznamenáva 4K video pri rýchlosti 60 snímok za sekundu. Na rukoväti je dokonca malý 1" displej a niekoľko tlačidiel, ktoré vám umožnia používať Osmo Pocket úplne samostatne.

Osmo  Pocket môžete pripojiť k smartfónu, aby ste získali väčší displej a ďalšie fotofunkcie prostredníctvom novej aplikácie s názvom DJI Mimo. DJI ponúka aj množstvo rôznych doplnkov - držiak na príslušenstvo, vodotesné puzdro, bezdrôtový modul, súpravu ND filtrov, predlžovaciu tyč, nabíjačku a ďalšie.

Softvér sa zdá pôsobivo komplexný pre taký malý kamerový systém. Má niekoľko inteligentných sledovacích funkcií, ako napr. ActiveTrack, ktorý automaticky sleduje pohybujúce sa predmety, a FaceTrack, ktorý rozpozná tváre a udržiava ich v strede záberu. Kamera uľahčuje aj vytváranie časozberných videí a videí Motionlapse, ktoré pridávajú prvok pohybu k tradičnému časozbernému (Timelapse) videu. Nechýba ani niekoľko panoramatických režimov na zhotovenie panoramatických záberov.

Malý kamerový systém Osmo Pocket sa ponúka za 359 eur a v súčasnosti si ho možno predobjednať. Dodávky by sa mali začať 15. decembra.

Zdroj: gizmodo.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
kamera smart telefon smartfon foto video 4K kvalita Mini

1 komentár

Video recenzia reakcia na: DJI Osmo Pocket je malá veľmi stabilná 4K kamera pre smartfón s vlastným gimbalom

26.12.2018 11:12
Ahojte, moja videorecenzia DJI OSMO POCKET TU: https://youtu.be/OtqG8m_cSR4
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať