PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Dell prichádza s novými zariadeniami pripravenými na Windows 8

0
Novinky od spoločnosti Dell prinášajú intuitívny dotykový zážitok, vyššiu bezpečnosť a manažovateľnosť. Spĺňajú nároky zákazníkov, ktorí v dnešnej uponáhľanej dobe nerobia kompromisy a očakávajú estetický a štýlový dizajn v kombinácii s kvalitným prevedením.

Spoločnosť Dell predstavila tri nové zariadenia zo svojho nadchádzajúceho jesenného portfólia: XPS 12, XPS One 27 a Inspiron One 23. Systémy budú v najbližších dňoch dostupné v celej Európe. Dell navyše pridal možnosť vybrať si Windows 8 ako operačný systém doterajšie modely XPS, Inspiron, Latitude, OptiPlex a Precision.

XPS 12 predstavuje dve zariadenia v jednom: plnohodnotný laptop, ktorý sa jednoducho premení na dotykový tablet ponúkajúci všetky výhody dotykového zariadenia. Dotykový displej vsadený do špeciálneho rámu umožňuje jedným otočením zmeniť notebook na tablet. V režime tabletu displej plne prekrýva klávesnicu, čím ju chráni pred znečistením a rozliatím tekutiny. Full HD displej ponúka až o 90 % viac pixelov než štandardný HD displej čo umožňuje pohodlné čítanie a znamená omnoho väčší zážitok pri sledovaní displeja.

Model XPS One 27 All-in-One je pre svoj displej s extrémne vysokým rozlíšením a výkonnou grafike ideálny pre multimediálnu tvorbu a zábavu. Je dizajnovaný s ohľadom na úsporu priestoru, no napriek tomu disponuje až 27-palcovým Wide Quad HD displejom, ktorý má o 78 % viac pixelov než štandardný Full HD displej a kĺbovým podstavcom, s ktorým je možné ho nakloniť až do 60°uhla. V spojení s dotykovou technológiou sa tak otvárajú nové možnosti jeho využitia. Či už človek navrhuje digitálne veľdielo alebo si užíva HD zábavu, XPS One 27 poskytuje výkon, zvuk, grafiku a rozlíšenie pre skvelý multimediálny zážitok.

Spoločnosť Dell pred Vianocami aktualizuje aj ďalšie úspešné zariadenia. Model XPS 13 v novej konfigurácii sa bude predávať aj s čipsetom Ivy Bridge. To mu zabezpečí v porovnaní s predchádzajúcou generáciou až dvojnásobný výkon. Počítač Inspiron One 23 All-in-One s Full HD displejom v priestorovo úspornom dizajne bude dostupný v konfigurácii s dotykovým displejom, ktorý je navrhnutý pre zábavu, vzdelávanie aj potešenie celej rodiny.

Zariadenia budú dostupné pre slovenský trh po oficiálnom uvedení nového operačného systému Windows 8.

Pridať komentár