HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Displej s kvapôčkovým výrezom a batéria s dlhou výdržou – to je nový HONOR 8S

Tlačové správy
0

Značka HONOR uviedla do predaja nový model inteligentného telefónu HONOR 8S. Telefón sa pýši trojitým slotom na dve SIM karty a SD kartu, displejom s kvapôčkovým výrezom a batériou s celodennou výdržou. Smartfón s luxusným telom v krásnom designovom prevedení a perfektnými funkciami poteší každého nenáročného používateľa.

Veľký displej, na ktorý perfektne uvidíte

Smartfón s 5,71" displejom s vysokým rozlíšením 1 520 x 720 px HD+ a kvapôčkovým výrezom je k ultraľahkému telu telefónu v pomere viac ako 84,6 %. To ponúka ešte väčší pôžitok z jeho používania. Displej naviac prináša novú generáciu šetrného režimu pre ľudský zrak, ktorý prešiel certifikáciou TÜV Rheinland. To v praxi znamená, že displej výrazne znižuje množstvo vyžarovaného modrého svetla a chráni tak oči aj počas dlhého prezerania, predovšetkým pri tlmenom svetle.

Minimalistický design a elegantné telo

HONOR 8S s dewdrop displejom a funkciou FullView ponúkajú na malej ploche obrovské možnosti. Displej skrýva taktiež prednú kameru, svetelný senzor, senzor priblíženia a prijímač. Predný fotoaparát ponúka funkciu Face Unlock, ktorá nesklame ani v tme a identifikuje tvár s extrémnou presnosťou, a to vďaka až 1024 výrazným rysom tváre. HONOR 8S sa pyšní klasickým designom vo farebnom a elegantnom plastovom prevedení tela s trojitým slotom na dve SIM karty a SD kartu.

Kvalitné fotoaparáty

Hlavný 13Mpx fotoaparát dokáže nakrúcať videa vo Full HD pri 30 FPS. Predný 5Mpx fotoaparát s umelou inteligenciou s funkciou skrášlenia dodáva selfie snímkam krásu a zároveň prirodzenosť. 

HONOR 8S so systémom EMUI založenom na najnovšom Androide

Novinka spoločnosti HONOR ma operačný systém Android 9, ktorý je rozšírený o obľúbenú používateľskú nadstavbu EMUI 9.0. . Správa aplikácií na pozadí je teraz vylepšená umelou inteligenciou, ktorá zaručuje skvelé a bezproblémové používanie.

Neuveriteľná výdrž HONORU 8S

Vďaka vstavanej batérii s výkonom 3020 mAH, ktorá pracuje s procesorom s výkonom 12nm a inteligentnými funkciami systému EMUI pre úsporu batérie, môžete smartfón HONOR 8S používať celý deň, a to len na jedno nabitie. Každého používateľa tak určite poteší jeho dlhá výdrž.

Lokálna dostupnosť

HONOR 8S vo variante 2 GB + 32 GB je možné aktuálne zakúpiť u bežných predávajúcich partnerov za cenu 129 €.

Zobrazit Galériu

Honor

Všetky autorove články
smartfon smartphone Honor 8s telefon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať