Elon Musk odporúča top manažérom, aby prestali mrhať čas na PowerPointových prezentáciách

Technológie
6

Minulý týždeň sa uskutočnil výročný summit generálnych riaditeľov. Na medzinárodnom podujatí sa zúčastnilo niekoľko amerických vedúcich pracovníkov s cieľom zdokonaliť postupy vo svojich spoločnostiach. Spoluzakladateľ a líder spoločnosti Tesla Elon Musk tu ponúkol súbor odporúčaní na zlepšenie pracovných mítingov. Vo všeobecnosti radí tráviť menej času v zasadačkách a na prezentáciách a venovať viac času zlepšovaniu produktu alebo služby.

Podľa neho sa americkí riadiaci pracovníci nesústreďujú dostatočne na zlepšovanie produktov. Mali by venovať menej času financiám, zasadacím miestnostiam a PowerPointovým prezentáciám a viac úsilia tomu, aby bol ich produkt čo najlepší. Musk im odporúča stať sa „absolútnym perfekcionistom ohľadom produktu, ktorý ich firma vyrába, alebo služieb, ktoré poskytuje“. Pozornosť by mali upriamiť aj na kritiku a negatívne komentáre, ďalšie názory na ne, aby produkty zlepšili.

Takisto odporúča poskytnúť viac času zákazníkom, klásť im otázky. Tento prístup sa podľa neho dá naučiť. Stačí tráviť viac času navštevovaním obchodov, rozhovormi so spotrebiteľmi a chodením po výrobných priestoroch. „Ak sa vám daný produkt nepáči, nečakajte, že sa bude páčiť iným,“hovorí Musk. 

Zdroj: entrepreneur.com.

Redakcia

Všetky autorove články

6 komentárov

blaboly reakcia na: Elon Musk odporúča top manažérom, aby prestali mrhať čas na PowerPointových prezentáciách

15.12.2020 17:12
pan Musk by sa mal sustredit na absolutne tristnu kvalitu svojich produktov a ZUFALY servis
Reagovať

RE: blaboly reakcia na: blaboly

17.12.2020 12:12
jasne treba si do tesly udriet ako kazdy. bohuzial na kvalite by mohli naozaj venovat viac usilia, vsetko ostatne je ale na roky vzdialene od najblizsej konkurencie...
Reagovať

RE: blaboly reakcia na: blaboly

15.12.2020 20:12
chlapi ti tú Teslu nahekujú za mini cenu na youtube
Reagovať

takže malá negatívna kritika na Tesla auto: reakcia na: Elon Musk odporúča top manažérom, aby prestali mrhať čas na PowerPointových prezentáciách

15.12.2020 11:12
Elon, nepáči sa nám cena Tesla modelu na Slovensku, čo tak dať ho tu za šesť tisíc ako Dácia? Tie sa predávajú ako po masle.
Reagovať

RE: takže malá negatívna kritika na Tesla auto: reakcia na: takže malá negatívna kritika na Tesla auto:

16.12.2020 05:12
Máš ten návrh v PowerPointe?
Reagovať

RE: RE: takže malá negatívna kritika na Tesla auto: reakcia na: RE: takže malá negatívna kritika na Tesla auto:

16.12.2020 18:12
nakreslil som ho ceruzkou na zárubňu dverí, môžem vyfotiť a poslať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať