SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Európska premiéra najtenšej skladačky Honor Magic V2

0

Honor pozval na európsku premiéru viac než 400 novinárov a partnerov do Porsche Experience Center v Lipsku. Výber dejiska podujatia prezrádzal, že bude predstavený aj variant s prívlastkom „Porsche Design“. Ale nepredbiehajme.

Honor Magic V2 je v súčasnosti najtenší dovnútra skladací smartfón na svete. V zloženom stave má hrúbku len 9,9 mm a váži len 231 g. Vývoj tejto konštrukčnej, technologickej a dizajnovej novinky trval dva roky. Obsahuje viac ako 210 technologických inovácií, vrátane batérie mAh, chladiaceho systému, pántu, konektora typu C, displeja, či zvukového systému Je vybavený novou generáciou duálnych kremíkovo-uhlíkových batérií s priemernou hrúbkou iba 2,72 mm, ktorá dosahuje v tenkom a ľahkom tele skladacej vlajkovej lode kapacitu až 5 000 mAh.

Okrem tenkého profilu sa HONOR Magic V2 môže pochváliť použitím leteckých materiálov a pántom z titánovej zliatiny vyrobeným pomocou 3D tlače – po prvý krát pri skladacích zariadeniach. Odolnosť pántu je certifikovaná spoločnosťou SGS a presahuje 400 000 zložení, čo sľubuje spoľahlivosť na  desať rokov pri každodennom používaní. Skladací smartfón je vybavený trojitým zadným fotoaparátom, ktorý zahŕňa 50 MPx hlavný fotoaparát (f/1.9), 50 MPx ultraširokouhlý fotoaparát (f/2.0) a 20 MPx teleobjektív (f/2.4). Predný duálny fotoaparát je vybavený dvoma 16 MPx fotoaparátmi (f/2.2). Podsvietenie displeja využíva technológiu 3840Hz PWM Dimming, ktorá minimalizuje namáhanie očí a zaisťuje pohodlný zážitok zo sledovania aj pri dlhšej dobe používania.

V novom modeli HONOR Magic V2 sa do popredia dostávajú softvérové inovácie, ktoré posúvajú užívateľský zážitok na novú úroveň. Špičková funkcia „hover“ mení definíciu interakcie, vďaka čomu sú videokonferencie, prehrávanie hudby a fotografovanie intuitívnejšie a efektívnejšie. Funkcia Dual Tasking Efficiency, ktorá umožňuje vertikálne rozdeliť obrazovku, mení multitasking na bezproblémovú aktivitu a umožňuje súčasne kombinovať prácu a voľný čas. Keď budeme mať smartfón k dispozícii na testovanie, dozviete sa viac podrobností.

Na podujatí bol podľa očakávania predstavený aj model Porsche Design Honor Magic V2 RSR, ktorý kombinuje technické inovácie značky Honor s nadčasovou eleganciou dizajnu Porsche.

Honor Magic V2 je na Slovensku k dispozícií je v čiernej a fialovej verzii. Začiatkom februára sa objaví aj v ponuke mobilných operátorov O2 a Orange.

Predajná cena je stanovená na 1 999 €, ale v ponuke všetkých predajcov bude okamžitý bonus v hodnote 300 €, takže konečná cena Honor Magic V2 na Slovensku je 1 699 €.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
HONOR Magic V2 Porsche design

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať