SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Genesis Thor 303 / Prekvapivý hráč na scéne mechanických klávesníc

2

Herné príslušenstvo je svet sám osebe a nemalý koláč z neho ukrajujú mechanické klávesnice. Tie sú u hráčov obľúbené pre svoju rýchlosť, presnosť a dlhú životnosť. Medzi klávesnicami dominujú drahé mechanické modely s pokročilými funkciami a vlastnosťami a lacné membránové alternatívy, ktoré ponúkajú len základnú funkcionalitu. Samozrejme, väčšina používateľov hľadá zariadenie, ktoré by zahŕňalo všetky zá­kladné aj rozšírené funkcie za cenu kvalitnejšej membránovej klávesnice. Genesis sa práve svojím modelom Thor 303 pokúša používateľov presvedčiť, že je to možné.

Klávesnica sa vyrába okrem testovaného modelu aj vo variante Thor 303 TKL, pri ktorom je zo skratky TKL (TenKeyLess) v názve jasné, že ide o klávesnicu bez numerického bloku, čo je výhodou pre hráčov na cestách alebo pre tých, ktorí nepotrebujú číselný blok a ocenia skôr menšie rozmery. Testovaný model Thor 303 je však osadený plným počtom klávesov vrátane numerického bloku. Klávesnicu dostanete v kartónovej krabici s moderným dizajnom a tmavým pozadím so všetkými dôležitými informáciami na zadnej strane. V balení sú aj dva náhradné spínače a nástroj na ich výmenu, čo je príjemný bonus.

Klávesnica na prvý kontakt pôsobí veľmi robustným dojmom a rozhodne by ste neuhádli jej cenu. Kvalitné hliníkové šasi a plast ABS použitý na tlačidlách pôsobia solídne. Opletaný kábel, ktorý možno viesť tromi spôsobmi, určite poteší používateľov, ktorí majú radi poriadok na stole. Vo výbave nie je opierka na dlane, môžete však použiť nejakú prídavnú, keby vám chýbala.

Klávesnica ponúka bohatý výber podsvietenia bez potreby inštalácie dodatočného softvéru. Možno si vybrať z rôznych režimov, ako sú pulzovanie, vlnenie, stále svietenie a mnoho ďalších. Rôzne režimy a farby podsvietenia umožňujú používateľovi prispôsobiť klávesnicu svojim preferenciám a potrebám. Zo stránky výrobcu si môžete stiahnuť aj obslužný softvér, ten mi však s klávesnicou nekomunikoval. Možno išlo o nejakú nekompatibilitu. Klávesnica využíva spínače Outemu Red. Tie sú známe svojou mäkkosťou a rýchlosťou, čo robí z modelu Thor 303 ideálnu klávesnicu na rýchlu akciu, ako napríklad hranie hier FPS. Outemu Red sú lineárne spínače bez hmatovej spätnej väzby a s tichým odporom, čo je vhodné pre tých, ktorí preferujú menej hlučné klávesnice. Veľká výhoda tohto modelu je jeho konštrukcia s vymeniteľnými spínačmi (hot swap), takže ak sa jeden pokazí, môžete ho jednoducho vymeniť bez nutnosti spájkovať alebo meniť celú klávesnicu. Spínače majú životnosť až 50 miliónov kliknutí a v kombinácii s technikou Double Injection a robustnou hliníkovou konštrukciou sľubujú dlhoročnú životnosť. Na klávesnici sa dobre píše, musíte si však zvyknúť na vysoký zdvih klávesov. Napriek tomu, že spínače sú tiché, neznamená to, že by klávesnica bola tichá ako v prípade membránových modelov. Dorazy klávesov, samozrejme, počujete, oproti iným mechanickým klávesniciam je však podstatne tichšia. Podsvietenie klávesov je síce rovnomerné a okrem znaku je podsvietený aj priestor pod klávesom, jeho intenzita je však aj na maximálnej úrovni pomerne slabá a navyše je na klávese podsvietený iba hlavný znak. Duálne symboly nesvietia a v tme sa musíte spoľahnúť na to, že ich poznáte, alebo si na klávesnicu svietiť.

Genesis Thor 303 je veľmi dobrá mechanická klávesnica, ktorej možno okrem slabšieho podsvietenia len máločo vytknúť. Ponúka vysokú kvalitu a výkonnosť za veľmi rozumnú cenu. Je ideálna pre hráčov aj pre tých, ktorí pracujú na počítači a hľadajú kvalitnú a dostupnú mechanickú klávesnicu s plným rozložením. Klávesnica sa dodáva s česko-slovenskými nápismi.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Robustná konštrukcia, vyhotovenie, kvalita prepínačov, vymeniteľné prepínače, dlhé usporiadanie, SK/CZ nápisy
- Nízky jas podsvietenia

PARAMETRE:

• Pripojenie: USB, layout: SK/CZ, spínač: ­Outemu Red, formát: dlhá, podsvietenie: RGB – nastaviteľné, reakčný čas: 1 ms, aktivačný bod: 2 mm ±0,6 mm, frekvencia: 1000 Hz, aktivačná sila 45g ±10g, rozmery: 442 × 136 × 36 mm

• Cena: 50,20 EUR

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

2 komentáre

Yzqthr reakcia na: Genesis Thor 303 / Prekvapivý hráč na scéne mechanických klávesníc

3.9.2023 00:09
Hello nextech.sk Owner! my name’s Eric and I just ran across your website at nextech.sk...

I found it after a quick search, so your SEO’s working out…

Content looks pretty good…

One thing’s missing though…

A QUICK, EASY way to connect with you NOW.

Because studies show that a web lead like me will only hang out a few seconds – 7 out of 10 disappear almost instantly, Surf Surf Surf… then gone forever.

I have the solution:

Web Visitors Into Leads is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to TALK with them - literally while they’re still on the web looking at your site.

CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to try out a Live Demo with Web Visitors Into Leads now to see exactly how it works and even give it a try… it could be huge for your business.

Plus, now that you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation pronto… which is so powerful, because connecting with someone within the first 5 minutes is 100 times more effective than waiting 30 minutes or more later.

The new text messaging feature lets you follow up regularly with new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to discover what Web Visitors Into Leads can do for your business, potentially converting up to 100X more eyeballs into leads today!

Eric
PS: Web Visitors Into Leads offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to try Web Visitors Into Leads now.

If you'd like to unsubscribe click here http://advanceleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=nextech.sk
Reagovať

Wk Xe reakcia na: Genesis Thor 303 / Prekvapivý hráč na scéne mechanických klávesníc

2.8.2023 01:08
To the nextech.sk Webmaster.

My name is Eric and unlike a lot of emails you might get, I wanted to instead provide you with a word of encouragement – Congratulations

What for?

Part of my job is to check out websites and the work you’ve done with nextech.sk definitely stands out.

It’s clear you took building a website seriously and made a real investment of time and resources into making it top quality.

There is, however, a catch… more accurately, a question…

So when someone like me happens to find your site – maybe at the top of the search results (nice job BTW) or just through a random link, how do you know?

More importantly, how do you make a connection with that person?

Studies show that 7 out of 10 visitors don’t stick around – they’re there one second and then gone with the wind.

Here’s a way to create INSTANT engagement that you may not have known about…

Web Visitors Into Leads is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know INSTANTLY that they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally checking out nextech.sk.

CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to try out a Live Demo with Web Visitors Into Leads now to see exactly how it works.

It could be a game-changer for your business – and it gets even better… once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately (and there’s literally a 100X difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes.)

Plus then, even if you don’t close a deal right away, you can connect later on with text messages for new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

Everything I’ve just described is simple, easy, and effective.

CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to discover what Web Visitors Into Leads can do for your business.

You could be converting up to 100X more leads today!

Eric
PS: Web Visitors Into Leads offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://advanceleadgeneration.com to try Web Visitors Into Leads now.

If you'd like to unsubscribe click here http://advanceleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=nextech.sk
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať