ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Google a Bing už neumožnia sa tak ľahko dostať k pirátskemu obsahu a nelegálnym streamom

Bezpečnosť
2

Významné vyhľadávače sa dohodli vo Veľkej Británii s autorskými zväzmi, že webové stránky známe šírením nelegálneho obsahu budú menej viditeľné vo výsledkoch vyhľadávania. Informoval o tom The Guardian.

To znamená, že pri vyhľadávaní filmov, elektronických kníh, hudby či športových prenosov sa na prvých pozíciách zobrazia certifikovaní poskytovatelia digitálneho obsahu pred inými nelegitímnymi distribútormi.

Hoci dohoda úplne neodstráni pirátske weby z vyhľadávania, bude podporovať certifikovaných poskytovateľov obsahu. Presné pravidlá neboli zverejnené, očakáva sa však, že zmeny sa začnú uplatňovať v lete. Nevedno, či dohoda presiahne hranice Veľkej Británie, no Google a Microsoft by mohli nakoniec začať presadzovať rovnaké obmedzenia po celom svete.

Zdroj: Thenextweb

Redakcia

Všetky autorove články
Google Bing

2 komentáre

ožratí klamári pcrevue - hned titulok absolútny blud v rozpore s článkom a realitou!!! reakcia na: Google a Bing už neumožnia dostať sa k pirátskemu obsahu a nelegálnym streamom

21.2.2017 13:02
prepustite už tých titulkárov!!! - ožratí klamári pcrevue - hned titulok absolútny blud v rozpore s článkom a realitou
Reagovať

RE: ožratí klamári pcrevue - hned titulok absolútny blud v rozpore s článkom a realitou!!! reakcia na: ožratí klamári pcrevue - hned titulok absolútny blud v rozpore s článkom a realitou!!!

21.2.2017 15:02
Presne...
jedine co urobia je to, ze budu uprednostnene vysledky vyhladavania odkazujuce na legalny zdroj hladaneho obsahu.
Ak uzivatel chce tie piratske, tak sa bud pozrie na dalsie stranky s vysledkami alebo bude viac presnejsi alebo pouzije iny vyhladavac :)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať