HITY týchto Vianoc! Prvá kamera do auta MIO 4K a inteligentné hodinky Carneo Luxii Active!

Tipy na darčeky
1

Špeciálny projekt

Čo je super na Vianoce pre muža a čo je super pre bezpečnosť a pohodu ženy? Podľa doterajšieho záujmu budú tohtoročnými hitmi Vianoc špičkové kamery do auta MIO so skutočným (nie interpolovaným) záznamom v rozlíšení 4K, funkciami nabité elegantné hodinky Carneo Luxii Active Gold alebo pre mladšiu generáciu výkonný prenosný reproduktor Carneo TwinDragon. Čím tieto spoľahlivé produkty vynikajú?

Kamera do auta so skutočným 4K záznamom: Mio MiVue 886 WiFi 4K !

Spoločnosť Mio prišla so svojou prvou kamerou do auta s rozlíšením 4K, ktorá nielenže sníma rýchlosťou neuveriteľných 60 snímok za sekundu v rozlíšení 2K, ale má aj špeciálny režim HDR na snímanie v noci, navyše má 1,7x väčší optický snímač a neuveriteľných 120 snímok za sekundu vo Full HD!

A to nie je všetko, je tiež jedinečne vybavené funkciou Nájsť moje zaparkované auto, upozorneniami na rýchlostné úseky po celej dĺžke, radarmi a veľmi pokročilým parkovacím režimom na ochranu vášho vozidla, keď v ňom nie ste. Spoľahlivá autokamera má tiež krásny, nenápadný dizajn, rýchlejšiu 5 GHz WiFi a 360° otočný držiak, ktorý sa hodí i na takmer ploché čelné sklo.

Dokonalosť tohtoročného vianočného hitu dotvára kvalitná mobilná aplikácia v slovenčine pre Android a iOS, ako aj hlasové správy v slovenskom jazyku a bezplatný počítačový program na analýzu záznamov (preťaženie vozidiel, zobrazenie GPS vozidla na mape v čase a ďalšie).

Autokameru MiVue 886 chvália aj nezávislí testeri vrátane „Tip redakcie“ TESTADO.CZ!

Viac nájdete tu alebo v každom dobrom eshope: http://www.MIOkamery.cz

Veľmi žiadané inteligentné hodinky Carneo Luxii Active (napr. v zlatej farbe)

Moderné fitnes smart hodinky CARNEO LuXii Active v elegantnej zlatej farbe majú okrúhly farebný displej IPS, ktorý sa aktivuje jednoduchým otočením ruky. Umožňuje merať srdcovú frekvenciu, vzdialenosť, sledovať spálené kalórie alebo kvalitu spánku. Dodávajú sa s batériou, ktorá vydrží približne 4-5 dní. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Sú kompatibilné s operačnými systémami iOS a Android. Silikónový remienok s kovovou prackou je príjemný na dotyk a zaručuje pohodlie počas celého dňa.

Sú k dispozícii v niekoľkých variantoch, napríklad aj v čiernej alebo ružovej farbe!

Viac nájdete tu alebo v každom dobrom eshope: https://www.carneo.cz/smart-hodinky-carneo-luxii-active-gold

Skvelá, spoľahlivá a cenovo dostupná kamera do auta MiVue 818 WiFi 2K ! 

Nová autokamera Mio MiVue 818 WiFi 2K je cenovo veľmi dostupná autokamera, ktorá je skutočne nabitá najnovšími funkciami. Okrem štandardných funkcií, ako je inteligentný parkovací režim, integrovaný modul GPS, ktorý opäť pomáha jedinečnej funkcii merania reálneho radarového úseku, je to práve spomínaná Kniha jázd. To znamená možnosť zapnúť meranie bodov odchodu a príchodu (poloha a vzdialenosť) a samozrejme čas a dátum a potom exportovať priamo cez mobilnú aplikáciu (WiFi, Bluetooth pripojenie) MiVue Pro a zdieľať kdekoľvek chce používateľ.

Skvelé snímanie v rozlíšení 2K už potvrdili nezávislí youtuberi a testeri, rovnako ako 60 snímok vo Full HD s vysokou kvalitou dátového toku. Kamera a aplikácia sú samozrejme kompletne v slovenčine, vrátane jazykových upozornení.

MiVue 818 je tiež víťazom súťaže IT produkt roka 2021 (Computerworld)!

Viac informácií nájdete tu alebo v každom dobrom internetovom obchode:  http://www.MIOkamery.cz

 

Prenosný reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60 W !

Doménou reproduktora je jeho kvalitné spracovanie, ktoré podčiarkuje jeho eleganciu a rafinovanosť. Nechajte ho vyniknúť dokonalým stereofónnym zvukom (vysokokvalitný zvuk DSP!) vďaka dvom nezávislým reproduktorom, ktoré možno umiestniť na dve rôzne miesta a získať tak nezabudnuteľný stereofónny zážitok. Vďaka zvýšenej odolnosti voči prachu a vode IPX7 je pripravený sprevádzať vás pri ďalšom dobrodružstve. Výdrž batérie až 6 hodín!

Viac informácií nájdete tu alebo v každom dobrom internetovom obchode: https://www.carneo.cz/prenosne-reproduktory-carneo-twindragon-surround-60w

Ak máte záujem o inú autokameru Mio, vedzte, že práve prebieha akcia CASHBACK (www.MIOpromoce.SK), v rámci ktorej dostanete späť 20 €!

Želáme vám veselé Vianoce !

Úvodné foto: Laura James from Pexels

Zobrazit Galériu

Just Communication s.r.o.

Všetky autorove články

1 komentár

Inteligentné hodinky niceboy x2 sú za 39€ teraz v akcií v datarte, sa zobuďte, nebudeme od vás kupovať predražený šunt: reakcia na: HITY týchto Vianoc! Prvá kamera do auta MIO 4K a inteligentné hodinky Carneo Luxii Active!

20.12.2021 13:12
https://www.datart.sk/inteligentne-hodinky-niceboy-x-fit-watch-2-xfit-watch-2-cierna.html
Reagovať

Pridať komentár