SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

HONOR predstavil atraktívnu skladačku HONOR Magic Vs a novú sériu smartfónov

0

HONOR na globálnom online podujatí predstavil prémiový skladací smartfón HONOR Magic Vs a novú produktovú rodinu smartfónov HONOR 80.

HONOR Magic Vs je veľmi tenký a ľahký. V zatvorenom stave má hrúbku len 12,9 mm a váži 261 g takže v súčasnosti je to najľahší skladací smartfón na trhu.

Navyše v kategórii skladačiek má najväčšiu batériu s kapacitou 5000 mAh kapacitu batérie, čo by malo zaručiť celodennú výdrž aj pri veľmi intenzívnom používaní. Uvidíme, keď ho budeme testovať. Smartfón podporuje 66W rýchlonabíjanie, na 100 % by ste batériu mali nabiť len za 46 minút. Vďaka dômyselnej konštrukcii pántov sa HONOR Magic Vs zatvára bez medzery, pričom pri otvorenom telefóne sa môžete tešiť z jednoliateho a kompaktného dizajnu.

Smartfón má veľmi nízku hmotnosť aj vďaka mimoriadne ľahkej konštrukcii pántu bez závitov a zníženiu počtu komponentov použitých na jeden pánt z 92 na 4. To prispelo aj k vyššej odolnosti. Pánty sú vyrobené z materiálov, ktoré sa bežne používajú v leteckom priemysle. Sú testované na viac ako 400 000 ohybov , čo je časový ekvivalent 10 rokov pri 100 ohnutiach denne. Ide tak o úplne nový štandard v kategórií skladacích mobilných telefónov.

Na rozdiel od väčšiny súčasných skladacích smartfónov ktoré majú veľký a úzky displej, HONOR Magic Vs ponúka 6,45" displej  v zatvorenom stave, s užívateľsky príjemným pomerom strán 21:9 a 90% pomerom obrazovky k telu . Jednoducho si tak môžete prehliadať akýkoľvek obsah alebo ovládať text. Pri otvorenom stave sa HONOR Magic Vs postará o zážitok ako pri používaní tabletu s extra širokým 7,9" vnútorným displejom. Ideálnym pre používateľov ktorí sa nezaobídu bez multitaskingu a zobrazovania viacerých okien naraz.

Displej HONOR Magic Vs má 1,07 miliardy farieb a pokrýva 100 % farebného gamutu DCI-P3, takže si užijete skutočne úchvatné a verné farby. Obnovovacia frekvencia 120 Hz  zaručuje zážitok z plynulého obrazu pri sledovaní filmov, surfovaní na internete a hlavne pri hraní hier.

HONOR Magic Vs je vybavený trojitým systémom fotoaparátov: 54 Mpx hlavným fotoaparátom so svetelným objektívom a snímačom Sony IMX800, 50 Mpx ultraširokouhlým fotoaparátom umožňujúcim robiť aj makrozábery a 8 Mpx fotoaparátom s teleobjektívom s 3-násobným optickým priblížením. Pri snímaní fotografií alebo videí sa môžete spoľahnúť, že dosiahnete profesionálne výsledky. Vďaka výkonnému softvéru HONOR Image Engine vrátane integrovanej podpory umelej inteligencie, je HONOR Magic Vs jedným z najlepšie vybavených mobilných telefónov na kvalitné fotografovanie a filmovanie za akýchkoľvek podmienok.

HONOR Magic Vs je osadený mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 , ktorá zaručuje výkon vlajkovej lode. S pokročilou technológiou GPU a CPU a inteligentnou úsporou výkonu, sa Magic Vs postará o plynulý užívateľský zážitok s veľmi rýchlou odozvou. Pamäťová výbava pozostáva z 8 GB RAM a 256 GB úložiska alebo 12 GB RAM + 256 GB / 512 GB úložiska, čo tiež významne prispieva k celkovej rýchlosti procesora.

Nová skladačka od HONORu disponuje dvojitým bezpečnostným systémom TEE (Trusted Execution Environment) vyvinutým spoločne so spoločnosťou Qualcomm. Citlivé údaje sú tak oddelené na samostatnom čipe, sú anonymnejšie a v súlade s medzinárodnými a európskymi normami. HONOR Magic Vs funguje na novom používateľskom rozhraní MagicOS 7.0 založenom na operačnom systéme Android 12. Môžete sa tak spoľahnúť na pridané možnosti multitaskingu a zvýšený výkon telefónu.

Nová séria HONOR 80

HONOR 80 Pro a HONOR 80, posúva mobilné natáčanie videa na novú úroveň. Technológia AI Vlog Master vôbec prvýkrát pomáha veľmi presne identifikovať rôzne nočné scenérie a automaticky odporúča najvhodnejší režim vrátane makro , nočného režimu , portrétu, sólového vystrihnutia pro spoločné natáčanie jednotlivca a aj skupinky, simultánne nahrávanie viac videí alebo videa v HDR kvalite. Vďaka softvéru HONOR Image Engine zvládne séria HONOR 80 snímkovací proces v rôznych svetelných podmienkach vo veľmi živých farbách a počas akejkoľvek dennej a nočnej doby. Pre najvyššiu kvalitu fotografií a videí je rad HONOR 80 vybavený špičkovým hlavným fotoaparátom s rozlíšením 160 Mpx a kvalitným snímačom s veľkosťou pixelov 1/1,56" a 2,24 μm, ktorý zachytáva ešte viac svetla pre dokonalé detaily aj pri veľmi slabom osvetlení. HONOR 80 Pro je vybavený mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1,  veľkou 4800mAh batériou a najnovším používateľským rozhraním MagicOS 7.0 pre zážitok ako z vlajkovej lode.

HONOR Magic Vs bude dostupný v oranžovej, azúrovej a čiernej farbe O dostupnosti na Slovensku vás budeme informovať .Na čínskom sa predáva za 7,499 čínskych jüanov.

 

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
HONOR Magic Vs Honor 80

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať