ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

HP ScanJet Enterprise Flow N7000 / Rýchly skener na digitalizáciu dokumentov

0

Rýchlosť skenovania 75 listov A4 za minútu farebne a kompaktné rozmery v zloženom stave. To sú kľúčové atribúty skenera HP ScanJet Enterprise Flow N7000, určeného do podnikového prostredia. Skener má zásobník na 80 listov a odporúčaná denná záťaž 7500 strán ho predurčuje na digitalizáciu veľkého množstva papierových dokumentov, ako sú faktúry, dodacie listy a podobne. Kvalita skenovania s rozlíšením 600 dpi je vynikajúca.  V niektorých prípadoch je lepšie raz vidieť ako päťkrát čítať, takže sme urobili krátke video, ktoré ukazuje skenovanie rýchlosťou 75 listov formátu A4 za minútu. Skenovanie je farebné a obojstranné, takže za minútu sa naskenuje 150 strán.  Skener sa ovláda buď z PC, alebo pomocou dotykového displeja s uhlopriečkou 4,3" na prednom paneli. Skenované dokumenty môžete ukladať do počítača, na USB kľúč alebo môžete nastaviť skenovanie do e-mailu, do sieťového priečinka, do úložného priestoru SharePoint, prípadne môžete naskenované dokumenty ukladať do cloudu. Skener zvládne skenovať nielen kancelársky papier formátu A4, teda so šírkou 210 mm, ale aj dierovaný papier, bankové šeky, vizitky, prepravné listy, samoprepisovací papier, plastové nosiče na ochranu dokumentov, dokumenty s odstránenou zošívacou sponou, dokonca aj plastové karty do hrúbky 1,24 mm.

Skenovaný obsah môžete uložiť do formátov PDF vrátane šifrovania, do obrazových formátov JPEG, PNG, BMP, TIFF alebo v spolupráci s programom OCR do formátov aplikácií Word, Excel, PowerPoint, prípadne ako bežný text (.txt) alebo formátovaný text (.rtf).

Skenoval som rôzne dokumenty, predovšetkým prepravné listy od zásielok recenzovaných produktov, ktoré u mňa kuriéri vyzdvihli, niektoré boli formátu A4, niektoré A5, prípadne menšie. Niektoré prepravné listy boli dokonca na nálepkovom papieri s odlepovacou zadnou stranou, takisto rôzne šeky. Ani pri takejto skutočne rôznorodej zmesi dokumentov som nezaznamenal žiadne problémy.

 PLUSY, MÍNUSY:

+ Vysoká rýchlosť a kvalita skenovania
- Nič podstatné

PARAMETRE:

• Obojstranné skenovanie, rozlíšenie 600 dpi, hĺbka farieb 24 bitov, 256 úrovní sivej; rýchlosť skenovania: 75 strán/min; kapacita priehradky: 80 hárkov; konektivita: Wi-Fi, eternet, USB 3.0; spotreba: 38 W skenovanie, 1,9 W pohotovostný režim; vypnuté 0,1 W; rozmery: 310 × 198 × 190 mm, hmotnosť 4 kg 

• Cena: 1080 EUR

HODNOTENIE: 9/10

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať