SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

HackerFest po prvýkrát na Slovensku: Odhaľte Black Magic a využite Early Bird ponuku do 15. 8.

Technológie
0

Najväčšia IT Security / Hacking udalosť HackerFest, ktorá má za sebou päť úspešných ročníkov v Prahe, sa 21. septembra 2018 po prvýkrát uskutoční aj v Bratislavev hoteli Crowne Plaza. Uznávaní etickí hackeri a IT Security expertizrozumiteľne ukážu, ako prebieha hacking z druhej strany. 

Štvoricu spíkrov z Českej republiky Williama Ischanoe, Ondřeja Ševečka, Romana Kümmela a Jana Marekadoplní Michal Altair Valášek, ktorý vystúpi exkluzívne len v Bratislave. 

Na konferencii HackerFest Slovakiabudú predvedené kompaktné ukážky niekoľkých aktuálnych útokov a zraniteľností, ktoré môžu mať ďalekosiahle následky pre napadnuté subjekty a bežne nie sú v takejto ucelenej forme dostupné. Zaznejú aj výsledky z vlastných prieskumov a doteraz nepublikovaných objavov.

Cieľom je aj zbúrať mýty o pocite absolútnej bezpečnosti pri používaní aktuálnych technológií a pomôcť firmám získať predstavu o ich bezpečnostných slabinách.

„Väčšina firiem sa stará predovšetkým o bezpečnosť na úrovni firewallu alebo analýzy chovania siete. Útok však môže prísť úplne triviálne. Mali by sme sa zamyslieť, čo dávame do počítačov. Periférnych zariadení, cez ktoré sa dá „zostreliť“ počítač, pribúda. Firmy by mali zvážiť, či dovolia zamestnancom doniesť si do práce čokoľvek. Na HackerFeste okrem iného ukážeme, ako ľahko je možné prestreliť počítač iba zasunutím USB konektoru,“ hovorí William Ischanoe.

Detailnejšie informácie o programe konferencie HackerFest Slovakia 2018, ktorú organizuje spoločnosť GOPAS, sú na stránke hackerfest.sk

Do 15. augusta 2018 je možné využiť Early Bird ponuku a registrovať sa za výhodnejšiu cenu. 

Zobrazit Galériu

GOPAS SR, a.s.

Všetky autorove články
Hacker hacking Slovensko bezpečnosť ochrana Digital dáta pocitac notebook biznis

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať