PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Hackeri sa nabúrali do ruských bezpečnostných kamier

Bezpečnosť
8

Hackeri, ktorí tvrdia, že sú pridružení ku skupine Anonymous, sa nabúrali do desiatok kamier CCTV, ktoré sú, zdá sa, umiestnené v Rusku, a zobrazili na nich správu „Putin zabíja deti“. Takisto vytvorili webovú stránku obsahujúcu živé vysielanie týchto bezpečnostných kamier s názvom Za nepriateľskou líniou. „352 mŕtvych ukrajinských civilistov. Rusi klamali pre 200RF.com. Sláva Ukrajine! Hacked by Anonymous,“ uvádza sa v správe zobrazenej na informačných kanáloch.

200RF.com je stránka uverejňujúca informácie o ruských vojakoch na Ukrajine. Stránka CCTV vysielala 86 rôznych kamerových kanálov. Hackeri ich roztriedili do rôznych kategórií, ako napríklad "vnútri", "vonku", "reštaurácie", "kancelárie" a "školy". „Po určitom zvažovaní sme sa rozhodli odstrániť domové kamery z dôvodu rešpektovania súkromia ruských civilistov," píše sa na webovej stránke.

Zdroj: vice.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

8 komentárov

Hackeri... reakcia na: Hackeri sa nabúrali do ruských bezpečnostných kamier

24.3.2022 09:03
... vidno, ze aj tí vedia byť užitoční. Vďaka chlapci!
Reagovať

RE: Hackeri... reakcia na: Hackeri...

24.3.2022 15:03
Mohli tam dať aj: Američania zabili milión Iračanov, medzi nimi aj deti. Alebo to sa teraz nehodí? Nie som zástancom vojny na Ukrajine, ale merajme všetkých rovnakým metrom.
Reagovať

RE: RE: Hackeri... reakcia na: RE: Hackeri...

24.3.2022 19:03
IQ = 0, nerozoznas cloveka od cloveka? Nediv sa, ked ta volaju hlupakom, co porovnava neporovnatelne odveci.
Reagovať

RE: RE: Zabudni: Amerika móže, Rusi nijé :D Zlo plodí len zlo a zas a znova zlo plodí len zlo. reakcia na: RE: Hackeri...

24.3.2022 17:03
Amerika móže mať vojny po svete. Rusi nijé. Dvojaký meter majú, dobre vravíš. Tipujem, že to sa nejaké detičky nabúrali do webkamier cez shodan.io a teraz ďelaj machri, že hekli Rusov. Zlo plodí, len zlo, to je celý výsledok týchto vojen. Zlo plodí len zlo, inak to už nebude.
Reagovať

RE: RE: RE: Zabudni: Amerika móže, Rusi nijé :D Zlo plodí len zlo a zas a znova zlo plodí len zlo. reakcia na: RE: RE: Zabudni: Amerika móže, Rusi nijé :D Zlo plodí len zlo a zas a znova zlo plodí len zlo.

24.3.2022 23:03
jo a preto rusi nemaju co robit na ukrajine. pozri si zoznam ruskych vojen po rozpade ZSSR ak si ho nepamatas. Zistis ze Rusko v nicom nezaostava a kazde dva - tri roky napadne nejaky okolity stat.

RE: RE: Hackeri... reakcia na: RE: Hackeri...

24.3.2022 16:03
Deti strielali Saddámovi vojaci!!! Máš zlý meter, používaj mozog.
Reagovať

RE: RE: RE: Zlo plodí zlo, žiadnu vojnu nemôžeš ospravedlňovať jednou alebo druhou stranou :-( reakcia na: RE: RE: Hackeri...

24.3.2022 17:03
Zlo plodí zlo, žiadnu vojnu nemôžeš ospravedlňovať jednou alebo druhou stranou :-(

RE: RE: Hackeri... reakcia na: RE: Hackeri...

24.3.2022 16:03
Na civilistov strielal iba Saddám. Američania zabili asi 40000 Saddamových bojovníkov, a to s logistickou podporou ZSSR!!!! Tak keď už meter, tak spravodlivý a nie ten Putinov. Ja medzi Putinom a Saddámom už nevidím rozdiel.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať