Herný brloh či kancelárske pracovisko aké by chcel každý

Technológie
0

Ak trávite väčšinu svojho pracovného času pred počítačom, bol by zázrak, keby ste nepociťovali bolesť chrbta a nepohodlie pri sedení. Náš chrbát, plecia a krk sú stále pod bolestivým tlakom dlhého sedenia na tradičných stoličkách. Bez ohľadu na to, aké pohodlné sú, základná konštrukcia stoličiek zostáva rovnaká: konečným výsledkom je vertikálny tlak na chrbticu. Riešenie predstavuje LEVUS, určený pre moderné kancelárske priestory.

Je to v podstate nastaviteľná zostava, kde pracujete v ležiacej polohe so všetkým dôležitým vybavením ergonomicky umiestneným okolo vás. No okrem hráčov zostavu ocenia aj bežní kancelárski pracovníci a tvorcovia, najmä tí, ktorí neznášajú, keď sú nútení sedieť rovno. LEVUS im umožní oprieť sa a znížiť vertikálny tlak na chrbticu.

Jeho pevná a ľahká hliníková konštrukcia je mimoriadne flexibilná a ergonomicky vyhovuje potrebám používateľa. Dodáva sa v plochom balení, no ľahko sa zostavuje. Môžete na nej umiestniť viacero monitorov, nastaviť opierku hlavy, mať myš umiestnenú na oboch stranách a zrolovať stôl s klávesnicou, aby sa vám pracovalo/hralo čo najpohodlnejšie.

LEVUS sa ponúka vo viacerých verziách (Basic, Pro, Ultimate, Narrow) s cenou siahajúcou od 3695 eur do 4195 eur.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať