SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Huawei P10 je už dostupný na slovenskom trhu. K predobjednávke balíček príslušenstva ako darček

Tlačové správy
0

Huawei u vybraných partnerov spúšťa predobjednávky najnovšieho top modelu Huawei P10. Výkonný 5,1“ fotomobil s celokovovým telom a trojicou fotoaparátov, na ktorých vývoji sa opäť podieľala známa fotografická spoločnosť Leica, je v predpredaji dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 eur. V rámci predobjednávok, ktoré potrvajú do 30.3.2017 (alebo do vypredania zásob), dostanú zákazníci zdarma špeciálny darčekový set v hodnote až 110 eur. Spoločnosť Huawei predstavila novú vlajkovú loď Huawei P10 na MWC v Barcelone.  

Trojica fotoaparátov Leica 8, 12 a 20 MPx
Duálny fotoaparát Leica 2.0, na ktorého vývoji opäť spolupracovala fotografická firma Leica, po novom dopĺňa aj predný 8 MPx fotoaparát s certifikáciou Leica. Hlavný fotoaparát disponuje 12 MPx RGB (farebným) a 20 MPx monochromatickým (čierno-bielym) snímačom. Hlavný fotoaparát disponuje šošovkami Leica s clonou f/2,2.

Rad špeciálnych funkcií pre dokonalý portrét
Fotoaparát je vybavený radom špeciálnych funkcií pre fotenie portrétov, ako je napríklad 3D detekčná technológia. V rámci rozsiahleho výskumu rôznych tvarov tváre a sfarbenia pleti spoločnosť vyvinula špeciálny snímací algoritmus pre portrétnu fotografiu. Huawei P10 disponuje tiež mechanizmom, ktorý sleduje zmeny prirodzeného osvetlenia a automaticky upravuje fotografické nastavenia. Predná selfie kamera zasa rozpozná, keď sa užívateľ chystá fotiť skupinové selfie a prepne do širokouhlého módu.

5,1“ displej, Gorilla Glass 5 a snímač odtlačkov prstov na prednej strane
Odolný celokovový Huawei P10 ponúka 5,1“ displej, ktorý je chránený krycím sklom Gorilla Glass 5. Snímač odtlačkov prstov sa u Huawei P10 presunul na prednú stranu smartfónu a zároveň nahrádza navigačné hlavné tlačidlo.

Výkonný Kirin 960 a EMUI 5.1 pre optimalizovaný systém
Huawei P10 je osadený najnovším čipsetom Kirin 960. Nová nadstavba užívateľského prostredia EMUI 5.1 optimalizuje výkon a má rad užitočných funkcií. Napríklad Machine Learning Algorithm (algoritmus s umelou inteligenciou), ktorý na zákalde naučených skúseností dokáže predvídať použitie aplikácií a spravuje pamäť RAM tak, aby sa najvyužívanejšie aplikácie načítali rýchlejšie. EMUI 5.1 je vybavený tiež Huawei Ultra Response, ktorý zvyšuje plynulosť zariadenia.

3200 mAh batéria s podporou HUAWEI SuperCharge
Vysokokapacitná 3200 mAh batéria podporuje technológiu rýchleho nabíjania HUAWEI SuperCharge (5V/4,5A) zahŕňajúca tiež bezpečnostný mechanizmus Huawei Super Safe 5-gate, ktorá v reálnom čase monitoruje napätie, prúd a teplotu tak, aby bolo nabíjanie úplne bezpečné.

Darček pre milovníkov fotografie zdarma
Spoločnosť Huawei spolu s vybranými predajcami pripravil ku každej predobjednávke Huawei P10 darčekový balíček v cene 110 eur. Ten obsahuje statív, kombinovaný so selfie tyčou, powerbank, nabíjačku do auta, USB kábel typu C a redukcia na staršie typy. Akcia platí až do vypredania zásob v predajniach a e-shopoch NAY, Alza, Datart, Mall.sk, OKAY.

Zobrazit Galériu

Huawei

Všetky autorove články
Huawei P10

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať