SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

IKEA predstavuje trojicu inteligentných senzorov na diaľkové monitorovanie a ovládanie domácnosti

Tlačové správy
1

IKEA predstavuje tri nové cenovo dostupné inteligentné senzory na detekciu úniku vody a pohybu - VALLHORN, PARASOLL a BADRING. Senzory sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli väčší pocit kontroly a pohodlia a umožnili im zostať v spojení s ich domovom, aj keď sú mimo neho.

SAMSUNG 022024 Advertisement

Vďaka inteligentným senzorom PARASOLL, VALLHORN a BADRING sa IKEA púšťa do novej kategórie výrobkov IKEA Home smart, ktoré zákazníkom umožňujú spravovať a monitorovať svoje domácnosti odkiaľkoľvek na svete. Inteligentné senzory posielajú upozornenia v reálnom čase vždy, keď sa zistí aktivita. Umožnia tak používateľom zostať informovaní a prepojení so svojím domovom bez ohľadu na to, či sa v ňom nachádzajú alebo nie, a v prípade potreby konať. 

Z nášho prieskumu v najnovšej správe Life at Home vyplynulo, že ľudia uprednostňujú pohodlie a bezpečnosť vo svojich domovoch. Každý sa chce doma cítiť bezpečne a my sa tešíme, že vstupujeme do novej oblasti inteligentných výrobkov, ktoré vytvárajú nielen lepší, ale aj bezpečnejší život v domácnosti,“ hovorí Stjepan Begic, vývojár produktového dizajnu vo švédskej IKEA. Veríme, že tieto výrobky môžu našim zákazníkom poskytnúť pokoj a väčší pocit kontroly a pohodlia.“ 

 

Buďte v spojení odkiaľkoľvek s hubom DIRIGERA a aplikáciou IKEA Home smart

Inteligentné snímače sú navrhnuté tak, aby boli cenovo dostupné a ľahko použiteľné pre každého, a vďaka elegantnému dizajn si ich nikto nevšimne. Fungujú samostatne alebo s inými inteligentnými výrobkami IKEA a majú možnosť vlastných nastavení. Senzory sa dajú použiť rôznymi spôsobmi v celej domácnosti: 

  • Senzor dverí a okien PARASOLL je určený na diskrétnu montáž na okná a dvere. Tento snímač upozorňuje používateľov na otvorenie alebo zatvorenie týchto prístupových bodov a informuje ich o všetkých neočakávaných vstupoch. 
  • Bezdrôtový snímač pohybu VALLHORN môžete umiestniť v interiéri aj exteriéri. Aktivuje svetlá pri detekcii pohybu a pri osvetlení je možnosť nastavenia farby a intenzity. 
  • Senzor úniku vody BADRING  sa umiestňuje v blízkosti miest, kde sa používa voda. Upozorní používateľov na prípadný únik vody prostredníctvom upozornení na mobilnom telefóne alebo aktiváciou zabudovaného alarmu. Minimalizuje dopad udalostí, ktoré súvisia s vodou prostredníctvom oznámenia, aby ste mohli okamžite konať. 

  

Pripojením senzorov k hubu DIRIGERA sa spustia ďalšie inteligentné zariadenia, prijímanie upozornení do mobilu alebo nastavenie svetiel podľa svojich preferencií - to všetko sa dá spravovať prostredníctvom aplikácie IKEA Home smart, a to aj na diaľku mimo domu. 

V IKEA chceme, aby bolo inteligentné bývanie jednoduchšie a pohodlnejšie pre každého. Naše nové senzory spájajú technológiu s našimi odbornými znalosťami v oblasti bytového zariadenia a poskytujú cenovo dostupné riešenia, ktoré zlepšujú každodenné chvíle v domácnosti," hovorí David Granath, manažér sortimentu v IKEA of Sweden.

Všetky tri inteligentné senzory sú založené na softvéri Zigbee. Výrobky budú pripojené k systému IKEA Home smart a časom budú aktualizované tak, aby ponúkali viac funkcií a možností. PARASOLL a VALLHORN sa začnú predávať od januára 2024, po nich bude v apríli 2024 nasledovať BADRING.

O IKEA

IKEA ponúka funkčné a dostupné bytové zariadenie vysokej kvality, ktoré vyrába s ohľadom na ľudí aj životné prostredie. Pod značkou IKEA funguje niekoľko rôznych spoločností s rôznymi vlastníkmi. Všetci si však kladú za cieľ vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí. IKEA bola založená vo Švédsku v roku 1943.

O Ingka Group

S obchodnými domami IKEA v 31 krajinách je spoločnosť Ingka Group najväčším maloobchodným predajcom IKEA a jej predaje predstavujú približne 89 % maloobchodných tržieb IKEA. Ingka Group zamestnáva viac ako 177 000 zamestnancov a na konci finančného roku 2022 vykázala IKEA tržby vo výške 42 miliárd eur. Je strategickým partnerom pre rozvoj a inovácie podnikania IKEA a pomáha definovať spoločné stratégie spoločnosti IKEA. Spoločnosť Ingka Group vlastní a prevádzkuje predajné kanály IKEA na základe franšízových zmlúv so spoločnosťou Inter IKEA Systems B.V. Má tri obchodné oblasti: IKEA Retail, Ingka Investments a Ingka Centres. Viac sa dočítate na www.Ingka.com.

 

Zobrazit Galériu

IKEA

Všetky autorove články

1 komentár

what is in finasteride that regrows hair reakcia na: IKEA predstavuje trojicu inteligentných senzorov na diaľkové monitorovanie a ovládanie domácnosti

24.2.2024 10:02
pallidum ITpA or TPHA CSF serum antibody index <a href="http://propecias.buzz">finasteride walmart</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať