PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Instagram testuje mesačné predplatné na exkluzívny obsah

1

Očakáva sa, že aplikácia sociálnych médií Instagram, ktorú vlastní Facebook, čoskoro spustí predplatné na svojej platforme. Funkcia predplatného (Instagram Subscriptions), pomocou ktorej môžu tvorcovia zarábať peniaze, sa teraz testuje. Používatelia budú mať v prípade platených odberov prístup k exkluzívnemu obsahu, ktorý sa k ostatným fanúšikom buď nedostane vôbec, alebo iba s časovým odstupom. 

Instagram testuje tlačidlo odberu, ktoré sa zobrazí v profile tvorcu. Fanúšikovia sa môžu prihlásiť na odber a získať prístup k exkluzívnemu obsahu, ako sú príbehy a živé videá. Tvorcovia budú mať tiež prehľad o svojich približných zárobkoch, aktívnych členoch a členstve, ktoré vypršalo. Instagram umožní tvorcom prispôsobiť si názov a cenu predplatného. A fanúšikovia ho budú môcť kedykoľvek zrušiť.

Reverzný inžinier Alessandro Paluzzi zverejnil na Twitteri screenshoty, ktoré ukazujú, ako by mohla služba vo finále vyzerať. Na slovenskej mutácii App Storu sa uvádzajú ceny 0,99 a 4,99 eura. Podľa šéfa Instagramu Adama Mosseriho platené odbery Instagramu budú podobné ako Twitter Blue, kde môžu fanúšikovia získať prístup k exkluzívnym tweetom a inému obsahu.

Zdroj: businessinsider.in.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Instagram? Predplatné? Zruším účet a nezaplatím. reakcia na: Instagram testuje mesačné predplatné na exkluzívny obsah

12.11.2021 17:11
Instagram? Predplatné? Zruším účet a nezaplatím.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať