SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Kefka Philips Sonicare For Kids naučí deti, ako si správne vyčistiť zuby

Tlačové správy
0

Každodenné čistenie zubov nemusí byť pre deti nočnou morou. Práve naopak, môže to byť činnosť, na ktorú sa budú tešiť.

Vďaka mobilnej aplikácii zubná kefka Philips Sonicare For Kids s Bluetooth hravou formou deti naučí, ako sa správne starať o ústnu dutinu. Rodičia môžu dôkladnosť čistenia zubov pravidelne kontrolovať. Až 98 percent rodičov zúčastnených prieskumu Philips tvrdí, že deti si vďaka kefke Philips Sonicare For Kids dokážu zuby čistiť dlhšie a dôkladnejšie. Táto zubná kefka je až o 75 percent účinnejšia než detské manuálne zubné kefky. Výsledkom sú bezproblémovejšie a peňaženku menej zaťažujúce prehliadky u stomatológa.

„Výuka správnej techniky čistenia chrupu u detí je veľmi dôležitá nielen pre odstránenie zubného povlaku, ale predovšetkým pre fixovanie správnych návykov, ktoré pestujeme už od najútlejšieho veku. Aby sme uspokojili tieto potreby, odporúčam deťom kefku Philips Sonicare, ktorá efektívne odstraňuje zubný povlak a zároveň je pre deti sofistikovanou motivačnou pomôckou,“ hovorí PhDr. Viera Panáková PhD., Hlavný odborník pre dentálnu hygienu z Asociácie dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike.

Kefka navrhnutá pre deti
Elektrická sonická zubná kefka Philips Sonicare For Kids je vytvorená špeciálne pre deti. Jej pogumovaný nástavec je navrhnutý tak, aby chránil rastúce zúbky a ergonomický dizajn umožňuje pohodlné uchopenie deťom alebo rodičom, ktorí môžu v prípade potreby pri čistení zubov pomáhať.

Pevné uchopenie zabezpečuje malým rúčkam jednoduchú manipuláciu so zubnou kefkou a pevná rúčka umožňuje uskladňovať zubnú kefku vo vzpriamenej polohe alebo aplikovať zubnú pastu, kým kefka leží. Rukoväť je možné prispôsobiť vďaka 8 vymeniteľným dizajnom, ktoré sú súčasťou každej zubnej kefky, takže deti si môžu kedykoľvek zmeniť jej vzhľad.

Dva režimy výkonu, ktoré sú vhodné pre deti, zabezpečia dôkladné vyčistenie v rôznom veku – menej intenzívny režim pre mladšie deti od 3 rokov a viac intenzívny pre staršie deti od 7 rokov. Dynamický pohyb kefky Philips Sonicare jemne a efektívne čistí priestory medzi zubami a pozdĺž ďasien. Vďaka výkonu viac než 500 sterov za sekundu pomáha sonická technológia čistenia kompenzovať rozvíjajúce sa techniky, kým sa deti postupne nezlepšia.

Philips Sonicare For Kids Connected sa dodáva s 2 kefkovými nástavcami – 1 v štandardnej veľkosti pre deti od 7 rokov a 1 nástavec kompaktnej veľkosti pre deti od 3 rokov. Veľkosti kefkových nástavcov Philips Sonicare for Kids sú špeciálne navrhnuté, aby jemne čistili a chránili zuby počas rastu.

Čistenie zubov hrou
Čaro kefky Philips Sonicare For Kids Connected spočíva v mobilnej aplikácii, s ktorou kefka komunikuje cez rozhranie Bluetooth. Hlavnou postavou aplikácie je rozkošná postavička Sparkly, ktorý si rád udržiava svoje zúbky čisté. Deti sa starajú o Sparklyho a učiteľ ich povzbudzuje k dlhšiemu a dôkladnejšiemu čisteniu. Po každom správnom čistení je Sparkly šťastnejší a za každé správne čistenie dostanú deti odmenu. Deti môžu odomknúť príslušenstvo a prispôsobiť si Sparklyho vzhľad alebo môžu pre Sparklyho, ktorý sa rád stravuje zdravo, vyhrať jedlo. Odmeny môžu vybrať a vložiť do aplikácie aj samotní rodičia.

Kefka vďaka technológii Bluetooth takisto zaznamenáva čistenie zubov v reálnom čase. Rozpozná začiatok, prerušenie a ukončenie čistenia. Okrem toho, že kefka učí deti, ako si správne čistiť zuby, pomáha postupne predlžovať aj samotný čas čistenia na stomatológmi odporúčané 2 minúty. Keď deti predĺžia svoj čas čistenia, získajú od Sparklyho, ktorý sa veľmi teší z dobre vyčistených zubov, odmenu. Je to zábavný spôsob osvojenia si správnych návykov čistenia na celý život.

Viac informácií na www.philips.sk/sonicare

Aplikáciu Philips Sonicare For Kids môžete nájsť na stiahnutie pre Android alebo iOs.

Redakcia

Všetky autorove články
Philips Sonicare For Kids

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať