NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Koronavírus pomohol poskytovateľom televízie. Lepšia.TV za minulý rok zdvojnásobila počet zákazníkov

1

Špeciálny projekt

Minulý rok bol pre televíznych operátorov mimoriadne priaznivý. Počet platiacich zákazníkov služby Lepšia.TV sa takmer zdvojnásobil. Rastu dopomohla pandémia koronavírusu kedy záujem ľudí o sledovanie filmov a seriálov začal významne rásť.

Rast záujmu slovenských zákazníkov evidujú všetky internetové platformy poskytujúce televíziu cez internet. Spoločnosť goNET s.r.o., ktorá prevádzkuje službu Lepšia.TV zaznamenala počas minulého roka rast platiacich zákazníkov na úrovni 88 %. „Evidujeme významný rast najmä od začiatku pandémie. Medzitýždňový rast tam bol dokonca aj na úrovni 335 %.  Aktuálne čísla dokazujú, že Slováci si radi doprajú televíznu zábavu nech sú kedykoľvek a kdekoľvek,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV.  

Pri bližšej analýze zistíme, že dôvodom rastu nie je len pandémia koronavírusu, ale aj zvýšené investície do reklamy a povedomia o značke. Na tento rok si firma stanovila ambiciózne plány. Chcela by na Slovensku a v Čechách narásť o ďalších  50 %. Súčasne s týmito plánmi sa rozhodla expandovať aj na nové trhy. Konkrétne do Chorvátska a Poľska. Aktuálne totiž vidí veľký dopyt po televíznych a streamovacích službách.   

Zobrazit Galériu

Lepšia.TV

Všetky autorove články

1 komentár

Tom reakcia na: Koronavírus pomohol poskytovateľom televízie. Lepšia.TV za minulý rok zdvojnásobila počet zákazníkov

4.3.2021 11:03
Dobré
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať