SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Platená inzercia: Svieže ako prichádzajúca jar! Windows 10 Pro len za 7,4 €

0

Jar je už vo vzduchu spolu s doznievajúcou zimou. Úžas, ktorý so sebou každoročne prináša, však zostáva stále nezmenený. Ľudia vítajú jar rôznymi spôsobmi a Keysworlds sa ju rozhodli privítať uvedením jarnej kolekcie zliav.

Sezónna propagácia je vynikajúcou príležitosťou na obnovenie operačného systému a na zlepšenie výkonu a bezpečnosti. Na všetky produkty spoločnosti Microsoft sa tu nájdu zľavy.

Je zrejmé, že Windows 10 je okrem najnovšej verzie operačného systému Windows aj najrýchlejšou a najbezpečnejšou alternatívou. Samozrejme, nie vždy je možné získať tento produkt za dobrú cenu, ale našťastie Keysworlds ponúkajú neprekonateľnú príležitosť kúpiť si licencie za extrémne nízku cenu.

Všetko prebieha legálnymi prostriedkami a bez nutnosti využitia akéhokoľvek typu aktivátora, ktorý často prichádza s malvérom. Úvodná stránka vás môže potešiť svetlými farbami a ak sa pozrieme ďalej, uvidíme niekoľko kategórií softvéru.

Cena je výrazne konkurenčná a za necelých 8 eur po zľave sa licencia na Windows 10 stáva úplne legálnou.

Potom je tu kancelársky softvérový balík Microsoft Office 2019 Professional Plus za približne 60 €. Vydanie 2016 je o 15 € lacnejšie. A tiež je tu možné nájsť ročné predplatné antivírusu Avast Internet Security.

Jarný výpredaj v online obchode Keysworlds.com

Ako ste si mohli všimnúť, propagačná kampaň prebieha podľa témy. Najnovším veľkým výpredajom je Jarná akcia, v ktorej môžete uplatniť kupóny uvedené v nasledujúcich propagačných ponukách. V tejto kampani máte možnosť ueštriť 50% pri objednávaní kľúčov pre Windows 10 Home a Professional. Domácu verziu získate pod 8 €.

Kľúč pre Windows 10 Pro je o niečo lacnejší, výhodnejšie však bude kúpiť si dve licencie pre Windows 10 Pro. Takéto potešenie bude stáť menej ako 13 €. Ak chcete získať 50% zľavu, je potrebné použiť promo kód Efu50. Linky sú uvedené nižšie.

Top 1: Windows 10 pro and Windows 10 home je ideálne riešenie pre majiteľov malých firiem alebo ľudí, ktorí potrebujú vylepšené zabezpečenie a funkčnosť. Najnovší a najlepší operačný systém lacnejší ako kedykoľvek predtým! Teraz alebo nikdy.

Môžete získať Windows 10 Professional iba za 7.4 Euro a Windows 10 Home Version iba za 7.4 Euro s 50% zľavou vďaka využitiu kupónu s kódom Efu50.

Top 2: Windows10 2 PC je dobrou voľbou pre malé a stredné podniky s malou alebo žiadnou technickou podporou, ktoré chcú chrániť svoje údaje a majú vzdialený prístup a kontrolu zariadení s nižšími nákladmi.

Môžete získať Windows 10 Pro Professional 32/64-Bit (2 PC) iba za 9.49 Euro (jeden počítač iba 5.12 euro)alebo Windows 10 Home - 2 PCs iba za 12.50 Euro (jeden počítač iba 6.25 euro) vďaka využitiu kupónu s kódom Efu50.

Top 3: Office 2019 rozširuje pokročilé prezentačné funkcie, výkonnejšiu analýzu údajov, vylepšené funkcie písania rukou, ľahšiu správu e-mailov - teraz iba s balíkom Office 2019 ProPlus a funguje iba v systéme Windows 10.

Môžete získať Microsoft Office 2019 Professional Plus iba za 58.99 Euro vďaka využitiu kupónu s kódome Efu50.

Top 4: Office 2016 Pro Plus je úplne najlepšia možnosť, ale tieto licencie nám obvykle pripadajú príliš drahé. Napríklad cena licencie Office 2016 Professional Plus v oficiálnom obchode Microsoft Store je v súčasnosti okolo 330 Euro, v mnohých neoficiálnych nákupných kanáloch však môžete nájsť aj rôzne lacnejšie alternatívy - a tu prichádza na rad stránka Keysworlds.com! Microsoft Office 2016 Professional Plus - iba za 44.69 Euro.

Stále nevyhnutné, teraz ešte viac nápomocné! (Zľava 50% na kód kupónu)

Možnosť 2: Špeciálna ponuka pre softvérový balík Microsoft 

Ako exkluzívny darček pre zákazníkov použite nasledujúci zľavový kupón Efu50 – získate 50% zľavu na BALÍČKOVÉ PONUKY v sekcii softvéru. Tieto horúce ponuky si určite zamilujete!

Ďalšie možnosti:

50% zľava vďaka kupónu Efu50 platí pre viac produktov uvedených nižšie:

Produkty MS prešli rôznymi oblasťami od vzdelávania po projektovanie a ďalšie profesionálne oblasti. Keď je potrebná účinnosť, môže byť naša voľba cestou k úspore času. Na trhu, ktorý je plný rôznych produktov, ktoré nás môžu ohromiť, môžu byť lacné výrobky MS dobrým riešením.

O stránke keysworlds.com

Nakupovanie v Keysworlds je tak ľahké, ako je len možné! Hneď po objednaní dostanete e-mail s produktovými kľúčmi - bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní! V prípade akýchkoľvek otázok vám zákaznícky servis poskytne rýchlu a rozsiahlu podporu, ktorú potrebujete.

Pokiaľ ide o problémy alebo máte len otázku, zákaznícky servis je tu, aby vám pomohol so slovami a sutkami v režime 24/7. Na adresu: support@keysworlds.com môžete poslať e-mail týkajúci sa akýchkoľvek problémov, s ktorými ste sa stretli.

Pridať komentár