SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Kvalitné navigácie, to je NAVITEL

Tlačové správy
0

NAVITEL prináša svoje zariadenia klientom po celom svete už viac ako 10 rokov. Portfólio spoločnosti neobsahuje len cestné mapy ale aj mobilné zariadenia so zabudovanou navigáciou, ako napríklad zariadenia pre podniky zaoberajúce sa dopravou.

Medzi ďalšie zariadenie, ktoré sú dostupné už aj na Slovensku, patria napríklad kamery do automobilov či tablet s GPS a slotom až na 2 SIM karty.

Výrobca sa okrem priaznivej ceny zameriava predovšetkým na kvalitu a prvotriedne vyhotovenie. Tieto vlastnosti robia zo zariadení NAVITEL špičku na trhu a to nie len vo svojej triede. Hľadáte kvalitnú navigáciu, tablet s GPS a SIM či kameru to auta s vysokým rozlíšením? Chcete kvalitné, rýchle a cenovo dostupné zariadenie?

Toto všetko Vám NAVITEL ponúka a naviac získate doživotne bezplatnú aktualizáciu máp. Túto novinku a jedinečnú ponuku nájdete v AGEM Computers, predajcu nie len výpočtovej techniky.

NAVITEL a už sa nestratíte
Hľadáte kvalitnú navigáciu, kameru to auta či špičkový tablet s GPS a slotom až na 2 SIM karty? Chcete kvalitu, rýchlosť, špičkové spracovanie no za prijateľnú cenu?

Hľadať už nemusíte! Na Slovensko prichádza NAVITEL, európsky výrobca nie len navigačnej techniky. Zariadenie NAVITEL sa vyznačujú jedinečným vyhotovením, rýchlosťou no predovšetkým super cenou.

Kvalitu za rozumnú cenu vám prináša AGEM Computer, slovenský predajca techniky s dlhoročnou tradíciou.

AGEM Computers, s.r.o.

Všetky autorove články
NAVITEL

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať