SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Lenovo™ a Asetek® prinášajú Lenovo Legion™ Y920 Tower s vodným chladením

Tlačové správy
0

Na Gamescom 2017 sme sa podelili o to, na čom sme spolupracovali s tímom v Asetek. Kombinácia nášho talentu v návrhoch počítačov s vysokým výkonnom a skúsenosťami spoločnosti Asetek s vodným chladením prinášajú hráčom spoľahlivé, tiché a voliteľné integrované vodné chladenie v novom Lenovo Legion Y920 Tower.

Hra sa stupňuje, počítač zostáva chladným
Vieme, že rýchlosť a vysoký výkon sú najdôležitejšími faktormi, ​​o ktoré sa hráči zaujímajú. Pretaktovanie vášho herného počítača vám môže dať taktickú výhodu presne v tom zlomku sekundy, ktorá rozhoduje o víťazstve alebo prehre. Preto sme v Lenovo Legion Y920 Tower skombinovali to najlepšie z oboch svetov – pretaktovanie a voliteľné integrované vodné chladenie Asetek. Teraz si môžete pretaktovať váš procesor pre lepšiu grafiku, zvýšiť si stabilitu snímkovej frekvencie pre plynulejšiu hru, znížiť hluk a stres matičnej dosky a zvýšiť spoľahlivosť komponentov počítača.

Ako to funguje
Po mechanickej stránke môžeme vodné chladenie Asetek prirovnať k chladiču v aute. Tekutina odvádza teplo z priestoru a prepravuje ho do výmenníka tepla. Tradičné kvapalné chladenie bolo komplexnou technológiou, ktorá bola zavedená do praxe s kvapalinami, hadičkami a blokmi, čo spôsobovalo problémy s údržbou. Uzavretý okruh chladiča, vynález spoločnosti Asetek, zabezpečuje, že chladenie je spoľahlivé a bez vplyvu na výkon. To vedie k vyššiemu výkonu chladenia CPU, lepšej akustickej účinnosti a dodatočnej ochrane komponentov vášho Lenovo Legion Y920 Tower pre najnáročnejšie hranie.

Skvelá spolupráca
Lenovo Legion Y920 Tower s vodným chladením je prvým produktom, ktorý prinášame na trh s technológiou Asetek. Je to ďalší krok v našom úsilí priniesť hráčom vysoký výkon a plnohodnotný zážitok z herného počítača - prostredníctvom spolupráce s hráčmi a partnermi z priemyslu.

Na Slovensku bude Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľným integrovaným vodným chladením dostupný začiatkom novembra 2017 od 1 799 EUR s DPH.1

Špecifikácie pre Lenovo Legion Y920 Tower nájdete na adrese http://bit.ly/2wcehSc.

Press kit z Gamescom 2017 nájdete na adrese http://bit.ly/2vKCRIX.

Viac informácií nájdete na adrese www.lenovo.com/gaming.

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Legion Y920 Tower Lenovo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať