SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Lenovo Moto G5 prichádza na Slovensko aj v exkluzívnej modrej farbe

Tlačové správy
0

Lenovo rozširuje farebnú ponuku svojich noviniek Moto G5 na Slovensku o exkluzívne modré vyhotovenie. U autorizovaných predajcov je Moto G5 dostupný vo verzii Dual SIM s 2 GB pamäťou RAM v sivej, zlatej a už aj novej - modrej farbe.

S piatou generáciou radu Lenovo Moto G nemusíte robiť kompromisy, pokiaľ ide o štýl, výkon, či cenu. Lenovo Moto G5 ponúka atraktívny kovový dizajn, ktorý ide ruka v ruke s výkonom. Srdcom zariadenia je osemjadrový, 1,4 Ghz procesor, ktorý zvládne tie najnáročnejšie úlohy bez sekania či mrznutia a všetko zobrazí na veľkom 5-palcovom Full HD displeji. O dlhú výdrž sa postará 2 800 mAh batéria. Tá vystačí na celodenné používanie a vďaka špeciálnej nabíjačke si ju navyše za pár minút nabijete na niekoľko hodín ďalšieho používania.

Aj zamknutie vášho telefónu je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým – pre zabezpečenie vašich informácií, či odomknutie sa stačí jednoducho dotknúť čítačky odtlačkov prstov. Lenovo Moto G5 má vo výbave i kvalitný 13 Mpx fotoaparát so softvérom s automatickým zaostrovaním PDAF, ktoré umožňuje rýchlejšie zaostrenie. Zabudnúť nemôžeme ani na prednú 5 Mpx selfie kameru so širokouhlým objektívom a softvérom na skrášlenie. Lenovo Moto G5 disponuje dokonca vodoodpudivým nano povrchom, vďaka ktorému je telefón chránený proti poliatiu zvnútra aj zvonku.

Smartfón Lenovo Moto G5 v exkluzívnej modrej farbe je možné kúpiť u autorizovaných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 EUR s DPH.

Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo Moto G5

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať