SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Lenovo ThinkBook 13s – nová generácia pracovného notebooku pre novú generáciu biznismenov

Tlačové správy
0

Vitajte v dobe dizajnovej

Ako mladý a rozhľadený líder vieš, že mladí dnes dbajú na dizajn a značku svojho zariadenia oveľa viac ako kedysi. Ich zariadenie musí byť dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli používať celý deň a bez ohľadu nato, či ho okrem kancelárie využívajú aj na poobednom tréningu alebo si na ňom večer pozrú  svoj obľúbený seriál. Splnenie takýchto rozdielnych kritérií nie je pri profesionálnom pracovnom notebooku vôbec jednoduché, no spoločnosť Lenovo prichádza s novinkou Thinkbook. Ten v sebe spája výkon a odolnosť legendárnych zariadení ThinkPad a dizajnovú modernu známu zo štýlovej rady Yoga. Lenovo ThinkBook tak predstavuje novú kategóriu pracovných zariadení so štýlom.

ThinkBook sa na nič nehrá

Už po zapnutí ThinkBooku si okamžite uvedomíš, koľko spoločných rodinných génov zdedil po staršom súrodencovi ThinkPad. Bleskové nabootovanie systému, prihlásenie prostredníctvom webkamery alebo odtlačku prsta, svižný chod viacerých aplikácií naraz, skvelý pocit z písania na klávesnici, dlhá výdrž na batériu a mohli by sme pokračovať ďalej. Hardvérovo sa tak môže jednať o veľmi nabrúsený stroj, ktorý bude z radosťou „hltať“ všetky prezentácie a tabuľky, ktoré mu prídu do cesty. Môžeš si tak dopriať najnovšiu 8. generáciou procesorov Intel Core i7, až 16 GB RAM a až 512 GB rýchle SSD úložisko.

Niečo extra

V tomto prípade pridáva ThinkBook extra výbavu v podobe multimédií, vďaka čomu si ho obľúbi úplne každý. 13-palcový FHD displej tak prichádza s technológiou Dolby Vision pre bohaté a ultrajasné vizuály. Pozadu neostáva ani audio, ktoré sa derie von prostredníctvom reproduktorov Harman a podporuje štandard Dolby Audio. Aby sme však nezabudli, gény z rodu ThinkPad mu pridelili aj skvelú ochranu v podobe vylepšení akými sú jednostupňová autentifikácia a zapnutie pomocou dotykového snímača odtlačkov prstov, diskrétny modul TPM 2.0, ktorý umožňuje funkcie zabezpečenia systému Windows 10 a šifrovanie používateľských údajov a taktiež kryt webkamery ThinkShutter ™ pre ochranu súkromia. Ako extra bonus určite treba spomenúť aj 11 hodín výdrže na batériu, ktorú je možné dobiť pomocou funkcie rýchle nabíjanie.

ThinkBook 13s bude na Slovensku dostupný od júna 2019 s cenou od 949 eur s DPH.   Dostupnosť a cena ThinkBook 14s zatiaľ v Európe nebola ohlásená. 

Lenovo

Všetky autorove články
notebook Lenovo novinka technológie Thinkbook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať