CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

LenovoTM a CORSAIR® spojili sily v novom Lenovo Legion Y920 Tower

Tlačové správy
0

Na Gamescom 2017 sme oznámili exkluzívnu OEM spoluprácu s firmou CORSAIR®, aby sme hráčom priniesli pretaktovateľnú pamäť v našich herných počítačoch. Bohaté inžinierske know-how firmy CORSAIR v pamäťových komponentoch spolu s návrhom výkonných herných počítačov Lenovo Legion prinášajú Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE® LPX, čo dodatočne zvyšuje jeho rýchlosť a výkon.

Pretaktovateľná pamäť RAM
Naša herná komunita nám prezradila, že chce stroj, ktorý je rýchly a výkonný. To je dôvod, prečo používame pretaktovateľnú pamäť spoločnosti CORSAIR, aby sme z vášho Lenovo Legion Y920 Tower získali najlepší výkon - pre rýchlejšiu reakciu systému a vyššiu prenosovú kapacitu pamäte, a aby sme maximalizovali výkon v hre. Tiež chápeme, že chcete pracovať s najnáročnejšími dostupnými programami, aby ste vytvorili a zdieľali vlastný obsah, čo je presne to, čo pretaktovateľná pamäť umožňuje. Či už hráte najnovšie hry, streamujete hru na internet alebo vytvárate sofistikovanú skladačku, nový Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE® LPX vás nesklame.

Lenovo Legion Y920 Tower je prvým produktom našej spolupráce s firmou CORSAIR, ale partnerstvo tu zďaleka nekončí. Sme nadšení, že sa neskôr budeme môcť podeliť o viac informácii, pretože toto partnerstvo ďalej podporuje náš záväzok prinášať silné herné zážitky najvášnivejším hráčom.

Lenovo Legion Y920 Tower s voliteľnou pretaktovateľnou DDR4 pamäťou CORSAIR VENGEANCE® LPX bude na Slovensku dostupný začiatkom novembra 2017 od 1749 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Špecifikácie pre Lenovo Legion Y920 Tower nájdete na tejto adrese.

Press kit z Gamescom 2017 spolu s fotografiami a špecifikáciami jednotlivých produktov nájdete na tejto adrese.

Viac sa dozviete na www.lenovo.com/gaming.

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo Legion Y920 Tower Corsair

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať