PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Logitech G predstavuje nový spínač pre mechanické klávesnice s hmatovou aj zvukovou odozvou

Tlačové správy
0

Logitech G, značka spoločnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), ktorá sa venuje tvorbe vysoko výkonného herného vybavenia, dnes ohlásila mechanickú hernú klávesnicu Logitech® G512 a nový mechanický herný spínač GX Blue.

Logitech G512 je vysoko výkonná mechanická herná klávesnica, ktorá vychádza z oceňovaného dizajnu modelov G413 a G513. Klávesnica je ponúkaná v troch verziách podľa použitých spínačov - Tactile, Linear a novo aj GX Blue. Zavedenie spínačov GX Blue, ktorý bude k dispozícii aj v mechanickej hernej klávesnici Logitech G513, rozširuje rad mechanických spínačov, ktoré sú používané v špičkových herných klávesniciach Logitech.

Tweetujte: Spoznajte novú mechanickú hernú klávesnicu @LogitechG G512 a nový spínač GX Blue, ktorého stlačenie pocítite a aj počujete. #PlayAdvanced Viac na: blog.logitech.com.

„Sme radi, že môžeme ponúknuť hráčom ďalšiu možnosť voľby,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „Vďaka trom variáciám mechanických spínačov pre klávesnice Logitech G512 a G513 si môžu hráči zvoliť taký typ spínačov, aký vyhovuje ich hernému štýlu.“

Pre uspokojenie osobných preferencií hráčov sú klávesnice Logitech G512 a G513 ponúkané so spínačmi Tactile, Linear alebo novými GX Blue. Spínače Tactile majú dobre rozpoznateľnú hmatovú odozvu pre hráčov, ktorí uprednostňujú priamu spätnú väzbu, zatiaľ čo verzia Linear ponúka plynulé stlačenie klávesov. Nový spínač GX Blue vydáva pri aktivácii zvuk „cvaknutia“, takže jeho stlačenie môžete nielen cítiť, ale aj počuť.

Klávesnica Logitech G512 je vybavená exkluzívnou technológiou Logitech G LIGHTSYNC, ktorá predstavuje nový level RGB podsvietenia. Pomocou bezplatného programu Logitech Gaming Software (LGS) je možné vytvárať svetelné efekty a animácie z približne 16,8 miliónom farieb v štyroch svetelných zónach.

Klávesnica Logitech G512 má elegantný vzhľad a tenké, avšak veľmi pevné a odolné telo z eloxovanej hliníkovej zliatiny 5052 používanej v leteckom priemysle. Vybavená je tiež portom USB 2.0 na zaistenie plnohodnotného napájania a prenosu dát. Táto mechanická herná klávesnica je k dispozícii v čiernom prevedení Carbon.

Cena a dostupnosť
Mechanická herná klávesnica Logitech G512 s možnosťou voľby spínačov Tactile, Linear alebo GX Blue by mala byť k dispozícii u predajcov na celom svete od júna 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 129 €.

Mechanická herná klávesnica Logitech G513 so spínačmi GX Blue by mala byť v predaji v USA, Kanade a vo vybraných krajinách v Európe od júna 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 179 €. Na získanie ďalších informácií navštívte náš web, blog, alebo nás kontaktujte cez @LogitechG.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Všetky autorove články
Logitech audio

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať