SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

MADhack sa po roku vracia!

Tlačové správy
0

MADhack, Mobile App Development hackathon, sa po roku opäť vracia a s ním aj jedinečná možnosť pre mladých developerov zdokonaliť sa vo vývoji mobilných aplikácií.

Tento rok sa nádejní vývojari stretnú 2.-3. decembra v inšpiratívnych priestoroch Impact Hub na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Čaká ich 48 hodín programovania, pričom radiť im budú skúsení developeri z firmy Resco. Prihlásiť sa môžete do 27.11. priamo na stránke MADhack.

„Prvý ročník bol skutočne vydarený. Účastníci predviedli obrovskú mieru kreativity a intuície a priniesli projekty, ktoré by vedeli osloviť aj širokú verejnosť. Rozhodli sme sa preto pokračovať v perspektívnom projekte a dať šancu ďalším,“ hovorí Miroslav Pomšár, vedúci softvérového vývoja v spoločnosti Resco.

Účastníci MADhacku si vyskúšajú programovanie mobilných aplikácii pre iOS a Android a s ním spojený brainstroming, prácu v tíme, ale aj v časovej tiesni. Pomáhať im budú lektori a pripravované workshopy o vývoji mobilných aplikácií.

Minulý rok zvíťazila aplikácia na meranie intenzity osvetlenia Lampiris. Traja minuloroční účastníci MADhack-u v Rescu momentálne aj pracujú. Cieľom vývojárskeho maratónu je poskytnúť mladým vývojárom možnosť otestovať si vlastné schopnosti, nadviazať nové kontakty, a inšpirovať sa novými nápadmi.

Redakcia

Všetky autorove články
MADhack

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať