SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Magio TV: štart Comedy House, príchod ďalších kanálov, viac obsahu pre Magio Kino i zvýhodnené HBO

Tlačové správy
0

Telekom vylepšuje svoju televíznu ponuku: prináša nové kanály v Magio TV, aj filmové a seriálové novinky vo videopožičovni Magio Kino.

Nové kanály v Magio TV

Telekom prináša viac atraktívneho TV obsahu pre zákazníkov Magio TV.

Pre milovníkov zábavy pribudol kanál Comedy House zameraný na komediálny žáner. Ponúka predovšetkým kratšie humorné formy, ako sú skeče či skryté kamery, obohatené o viacero zábavných relácii domácej produkcie. Dostupný bude v balíku L a XL v Magio TV a Magio Sat a Magio GO Premium. TV kanál Comedy House pribudne v rastri v najbližších dňoch.

K vlastnému originálnemu detskému kanálu Ťuki TV pribudol v ponuke ďalší detský kanál Nick Toons určený pre predškolské a mladšie školské deti. Kanál bude súčasťou detského a hudobného programového balíka Magio TV a XL balíka satelitnej platformy Magio Sat a bude súčasťou aj mobilnej platformy Magio GO Premium. Telekom zároveň rozšíril základný balík IPTV o hudobný kanál Šlágr 2. Oba kanály sú zaradené v ponuke od dnešného dňa.

„Posilňujeme aj portfólio nášho exkluzívneho obsahu, ktoré je vyskladané tak, že každý náš súčasný alebo potenciálny zákazník si v ňom nájde niečo navyše - pre deti máme Ťuki TV a relácie s obľúbeným Mirom Jarošom, pre starších a milovníkov kultúry máme Folkloriku s programom o slovenskej kultúre a tradíciách,“ hovorí Andrej Miklánek, manažér Magio TV a dodáva: “Pre náročného diváka máme BBC Earth, jeden z najlepších dokumentárnych kanálov so skvostami ako Sedem svetadielov, jedna planéta, Pre diváka hľadajúceho oddych a zábavu zaraďujeme teraz kanál plný smiechu, Comedy House. A nad tým všetkým kraľuje celý náš športový obsah.“

Viac filmov a seriálov v Magio Kine

Rozšírenia sa dočkala i ponuka filmov a seriálov vo videopožičovni Magio Kino. Na Vianoce si zákazníci Magio TV budú môcť vychutnať filmové trháky, česko-slovenskú klasiku i novú produkciu (napríklad film Čiara) a užiť si pohodu pri rodinných, dobrodružných a dokumentárnych seriáloch z produkcie Viasat, či BBC.

Magio Kino od decembra posilní aj športový obsah. Na týždňovej báze budú pribúdať zostrihy z kľúčových zápasov, magazíny z anglickej, nemeckej, španielskej či talianskej ligy, ale napríklad aj športový klebetník Skybox, kde futbalové dianie glosujú celebrity nielen zo sveta športu.

HBO a HBO GO za zvýhodnenú cenu

Telekom v spolupráci s HBO má aj dve zvýhodnené ponuky.

Pre zákazníkov s Magio TV ponúka Telekom HBO + HBO GO za špeciálnu cenu 6 € mesačne. Pre zákazníka s mobilným paušálom alebo fixným internetom je k dispozícii HBO GO za zvýhodnenú cenu 5 € mesačne.

Ešte počas jesene má pripravené HBO veľmi zaujímavý obsah. Už v nedeľu 17. novembra 2019 štartuje skvelá miniséria, ktorej strhujúci príbeh je zasadený do búrlivých 80-tych a 90-tych rokov minulého storočia a Nežnej revolúcie. V hlavnej úlohe minisérie Bez Vědomí diváci uvidia charizmatickú slovenskú herečku Táňu Pauhofovú.

Telekom

Všetky autorove články
Telekom Magio magiogo TV telka program

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať