Mirror: High-tech zariadenie na domáce cvičenie

0

Interaktívna obrazovka, ktorá slúži ako zrkadlo, keď sa nepoužíva, je jedno z najdômyselnejších nástrojov na cvičenie. Ak máte nabitý program, ťažko si nájdete čas zájsť do posilňovne. Pomôcť by vám mohlo zariadenie Mirror. Podnikateľka Brynn Putnam vytvorila toto interaktívne zrkadlo na domáce cvičenie. Jeho nastavenie je jednoduché, a to aj v malom byte. Zrkadlo sa zmení na panel LCD so stereofónnymi reproduktormi, kamerou (ktorú možno vypnúť) a mikrofónom.

Potom už stačí len rozvinúť podložku na jogu či cvičenie pred zrkadlom a zvoliť si jeden z viac ako 50 tréningov, ktoré sú uvádzané každý týždeň. Ak si chcete zacvičiť, otvorte aplikáciu a vyberte si zo živých alebo zaznamenaných relácií. Špičkoví osobní tréneri s rôznym zameraním každý týždeň pridávajú rozmanitý nový obsah. Prídete si na svoje, či už uprednostňujete kardio, posilňovanie, jogu, pilates, box, alebo strečing.

Dĺžka lekcií je od 15 do 60 minút. Mirror sa dodáva s bluetoothovým monitorom srdcového tepu, takže môžete sledovať, ako tvrdo pracujete. Po každej hodine môžete zhodnotiť, aké náročné bolo cvičenie a čo si myslíte o trénerovi, aby vám aplikácia mohla ponúknuť prispôsobené návrhy. Mirror si možno kúpiť za 1495 dolárov, mesačné predplatné stojí 39 dolárov a členstvo môže zdieľať až päť ľudí v jednej domácnosti.

Zdroj: gearpatrol.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať