SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Motorola x Android One

Tlačové správy
0

Do rodiny Motorola sme pridali nový smartfón – motorola one. Tento Android One smartfón vám dáva Android zážitok, ktorý si zamilujete, tri roky bezpečnostných aktualizácií a umožní vám urobiť viac s inteligentným fotoaparátom vďaka Google Lens. A to je len začiatok, pretože nechýbajú ani vaše obľúbené moto akcie, takže tento smartfón je na vás pripravený.

Android One: inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný
Prinášame vám najnovší softvér a inovácie poháňané umelou inteligenciou od Google, hneď po vybalení z krabice. Android One vám dáva inteligentné, bezpečné a jednoduché zariadenie.

Inteligentný: rozpoznávajte text, pozerajte si recepty, prekladajte slovíčka, nájdite si obľúbený outfit a oveľa viac s výkonným Google Lens integrovaným do fotoaparátu. Navyše získate neobmedzené úložisko fotografií vo vysokom rozlíšení v cloude s aplikáciou Google Fotky. Telefonujte, vyhľadávajte odpovede a sledujte videá na YouTube pomocou hlasu prostredníctvom Google Assistant.

Bezpečný: S Android One získa motorola one dve aktualizácie na najnovší AndroidTM OS, a ponúkne vám istotu s Google Play Protect a pravidelnými mesačnými bezpečnostnými aktualizáciami s garanciou na tri roky.1

Jednoducho úžasný: Nahraďte predinštalované aplikácie čistým operačným systémom Android a moto akciami. Získajte prístup k najnovším softvérovým inováciám a telefónu, ktorý beží hladko, dáva vám viac úložného priestoru a väčšiu kontrolu nad personalizovaným smartfónom.

Okrem toho, rodina telefónov motorola one bude medzi prvými, ktoré získajú upgrade na Android™ 9 Pie (Android P) krátko po jeho uvedení.

motorola one
Moderné sklenené krivky tela rámujú expanzívny 5,9" HD + 19:9 Max Vision displej smartfónu motorola one. Ideálna veľkosť na prebudenie režiséra, ktorý sa ukrýva vo vašom vnútri a nakrúcanie 4K videí, na vtesnanie viac obsahu na stránku pri čítaní vašej obľúbenej knihy alebo zapisovanie poznámok a jednoduchší multitasking s rozdelenou obrazovkou. A to všetko použitím jednej ruky.

Zachyť nečakané chvíle v živote s pokročilým 13 MP duálnym smart kamerovým systémom a 8 MP selfie fotoaparátom v motorola one. Vždy sa budete môcť obzrieť za tým úchvatným západom slnka alebo zvečniť oslavu z minulej noci na Instagrame s fotografiou urobenou našimi módmi portrét, cinemagraph a time-lapse. A s umelou inteligenciou Google Lens môžete komunikovať so svetom okolo vás len tým, že namierite fotoaparát. Odfotografujte psa, čo prechádza po ulici a Google vám zistí, aké je to plemeno.

 

Prestať sa obávať o životnosť batérie nebolo nikdy jednoduchšie. Získajte až celý deň batérie na jedno nabitie. Dlhšia výdrž batérie znamená menej zmeškaných príležitostí na zvezenie sa s kamošom a báť sa nemusíte ani toho, že sa pri potulkách cudzím mestom stratíte. Keď je baterka nízka, rýchlo ju dobite s našou TurboPower nabíjačkou až na 6 hodín iba za 20 minút.2

Osemjadrový procesor Qualcomm® SnapdragonTM 625 2,0 GHz udržuje výkon vášho telefónu na najvyšších otáčkach, aby reagoval pohotovo na každé vaše ťuknutie, dotyk či potiahnutie.

Motorola one bude na Slovensku k dispozícii za cenu 299 EUR začiatkom októbra.


1motorola one spočiatku využíva Android O, a jej operačný systém bude upgradovaný na P a Q; bezpečnostné aktualizácie budú poskytované po dobu troch rokov od dátumu globálneho uvedenia na trh 13. septembra 2018. motorola one power spočiatku využíva Android O, a jej operačný systém bude upgradovaný na P a Q; aktualizácie zabezpečenia sa budú poskytovať po dobu troch rokov od globálneho uvedenia na trh od októbra 2018.
2Všetky informácie o výdrži batérie sú približné a založené na štandardnom profile zmiešaného použitia. Profil zmiešaného použitia je založený na zariadeniach Motorola vo veľkých sieťach 4G LTE s vynikajúcim pokrytím a zahŕňa ako používanie, tak aj pohotovostný čas. Nastavenia po vybalení sa aplikujú na profil zmiešaného použitia. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane intenzity signálu, konfigurácie siete, veku batérie, prevádzkovej teploty, vybratých funkcií, nastavení zariadenia a hlasových, dátových a iných typov používania aplikácií. Batéria musí byť značne vybitá; rýchlosť nabíjania sa spomaľuje v priebehu nabíjania.
 
 

SKPR STRATEGIES, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo Moto smartfon Android AI umelá inteligencia foto kamera bateria

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať