ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Na slovenský trh vstúpil nový hráč s elektronikou. Smarty predstavil nový koncept predajní, jeho súčasťou bude aj Brloh

Tlačové správy
0
  • Smarty odštartoval prevádzku e-shopu Smarty.sk a predstavil prvú predajňu v bratislavskom Avione
  • Súčasťou konceptu sa stanú aj predajne Brlohu, ktoré sa postupne zaintegrujú do vznikajúcej pobočkovej siete Smarty
  • Do konca roka skupina plánuje otvoriť niekoľko ďalších predajní po celom Slovensku

Skupina Smarty BRANDS českého podnikateľa Petra Syrůčka v piatok predstavila prvú predajňu  Smarty v bratislavskom Avione. V nej na ploche takmer 150 m2 ponúkne to najlepšie zo sveta elektroniky. Už začiatkom mesiaca odštartovala aj prevádzku rovnomenného e-shopu Smarty.sk.

Smarty BRANDS má za sebou 10 rokov fungovania na českom trhu, kde sú jej súčasťou siete predajní a e-shopy JRC, Smarty a iWant Apple Premium Reseller.

Brloh ako súčasť konceptu predajní

Skupina na Slovensku nie je úplným nováčikom. Od roku 2021 vlastní sieť ikonických predajní Brloh s ponukou pre gaming. Tie sa postupne začlenia do vznikajúcej siete Smarty, kde budú tvoriť osobitnú gamingovú zónu pod označením Brloh.

Zákazníci tak v kamennej sieti nájdu na jednom mieste to najlepšie zo Smarty.sk, aj gamingový sortiment Brlohu. Pobočky prepoja predaj na mieste, výdaj tovaru z e-shopu a servis zákazníkom Smarty aj Brlohu.

„Okrem expanzie kamenných predajní a úspešného štartu e-shopu sa určite budeme sústrediť na vdýchnutie nového života Brlohu. Ten dostane v novom koncepte predajní viac priestoru. Našou ambíciou je aj postupné rozšírenie ponúkaného portfólia,“ uviedol zakladateľ a majiteľ Smarty BRANDS Petr Syrůček.

Slávnostné otvorenie a výrazné zľavy pre všetkých

Prvá predajňa otvorí brány návštevníkom už v sobotu 25. marca. Na návštevníkov čaká sprievodný program, známy tech influencer Ducklok a predovšetkým výrazné zľavy – 20 % zľavy na sortiment Samsung, 10 % na vybrané produkty Apple, akciový PS5 bundle s God of War: Ragnarok a Horizon Forbidden West v hodnote 599,99 €, Nintendo Switch za 239,99 €, Akcia 3+1 na Pokémon TCG a mnohé ďalšie.

Expanzia do celého Slovenska

Smarty plánuje postupne expandovať na celé Slovensko a do konca roka otvorí niekoľko vynovených pobočiek, v ktorých si zákazníci budú môcť vybrať a vyskúšať mobilné telefóny, počítačové hry aj konzoly, kúpiť herný merch a zároveň sa s predajcom poradiť, ako najlepšie na mieru nastaviť vlastný počítač, alebo ako si zariadiť smart home.

Viac informácií o otvorení predajne a akciových ponukách nájdete na https://www.smarty.sk/otvarame-predajnu

O Smarty BRANDS:   

Spoločnosť Smarty.cz založil v roku 2012 Petr Syrůček. Dnes do skupiny Smarty BRANDS na Slovensku patrí sieť gamingových obchodov a e-shop Brloh, a rastúca sieť Smarty s vlastným e-shopom a s prvou pobočkou v bratislavskom Avione. V Českej republike Smarty BRANDS patrí e-shop a kamenné predajne s elektronikou Smarty.cz a prémiový predajca značky Apple iWant. V roku 2021 získala značku a sieť gamingových predajní JRC, ktoré postupne integruje do svojej siete.

Zobrazit Galériu

Smarty BRANDS

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať