SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Načo sa učiť cudzie jazyky. Slúchadlá s mikrofónom dokážu prekladať až z 37 jazykov

Technológie
3

Schopnosť rozumieť ľuďom a rozprávať sa s nimi v niekoľkých rôznych jazykoch by mohla byť veľmi vítaná napr. na zahraničnej dovolenke. Mohli by ste sa porozprávať s miestnymi obyvateľmi a objavovať všetky pamätihodnosti mesta. Umožniť by vám to mohli prekladové slúchadlá do uší Mymanu CLIK S, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli hovoriť a písať vo viac ako 30 rôznych jazykoch. V súčasnosti sa predávajú za 157 dolárov. 

Slúchadlá Mymanu CLIK S získali ocenenie CES Innovation Awards Honoree, sú bezdrôtové a vybavené rozhraním bluetooth, ktoré umožňuje jazykový preklad na cestách vďaka vlastnej prekladateľskej aplikácii MyJuno. Po nasadení do uší budú slúchadlá spolupracovať s aplikáciou a poskytovať rýchle preklady rozhovorov medzi štyrmi očami alebo dokonca skupinových rozhovorov prostredníctvom reči alebo textu.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Tlačidlá CLIK na oboch stranách zabezpečia, že tieto slúchadlá nebudú slúžiť len na prekladanie, ale vám umožnia aj počúvať hudbu alebo podcasty, prijímať telefónne hovory a podľa potreby aj čítať textové správy alebo oznámenia. Sú skonštruované tak, aby na jedno nabitie vydržali v prevádzke 30 hodín, navyše sú aj pohodlné, pretože sú vybavené koncovkami z pamäťovej peny rôznych veľkostí, ktoré poskytujú ideálne prispôsobenie na dlhodobé nosenie.

Zdroj: mashable.com.

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

TOTO reakcia na: Načo sa učiť cudzie jazyky. Slúchadlá s mikrofónom dokážu prekladať až z 37 jazykov

17.6.2023 07:06
potrebujú tí "HORE"SPROSTÝCH" a "SILNÝCH"
Reagovať

Načo sa učiť... reakcia na: Načo sa učiť cudzie jazyky. Slúchadlá s mikrofónom dokážu prekladať až z 37 jazykov

15.6.2023 10:06
... technológie pomáhajú ľuďom osprostieť, je to tak pohodlné a ľahké, veď načo sa niečo učiť... aspoň budeme ľahšie ovládateľní a manipulovateľní, len nečakajte Terminátora že príde zachraňovať to hlúpe stádo.
Reagovať

RE: Načo sa učiť... reakcia na: Načo sa učiť...

15.6.2023 14:06
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať