NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

Najvýkonnejší odolný tablet na trhu

0

Na náš trh sa pred niekoľkými dňami dostal najvýkonnejší odolný tablet, ktorý vyrába Xplore Technologies a nesie označenie PC Xplore iX104C5. Ide o piatu generáciu odolného tabletu od tohto výrobcu, ktorá sa svojimi technickými parametrami radí k najvýkonnejším na trhu. 

Xplore iX104C5 DM.jpg

Používa dvojjadrový procesor Intel Core i7-620UE, v plnom zaťažení taktovaný na 2,13 GHz (základná frekvencia 1,06 GHz na jadro). Sekunduje mu 8 GB pamäte RAM a samozrejmý je disk SSD. Unikátna vlastnosť je však možnosť použitia dvoch diskov SSD zapojených do RAID 0 alebo 1. Z hľadiska odolnosti je dôležité viacvrstvové šasi zo zliatin horčíka. Telo je chránené gumovými krytkami, ktoré chránia aj konektory proti prachu a vode. 

XPlore_Construction.jpg

Tablet dosahuje armádnu certifikáciu MIL-STD 810G s krytím IP67, takže počas prevádzky ho môžete ponoriť aj do vody. Prevádzková teplota sa z krátkodobého hľadiska pohybuje medzi -51°C až +71°C. Použitý je 10,4-palcový odolný dotykový displej s technológiou AllVue Xtreme, ktorá zabezpečuje dobrú čitateľnosť aj na priamom slnku. K dispozícii je aj biometrický snímač odtlačkov prstov. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať