SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Nekonečný máj: S paušálmi od Telekomu si môžu zákazníci naplno užiť ďalší mesiac s balíčkom Nekonečné dáta

Tlačové správy
1

Do tretice všetko dobré: Telekom predĺži nevídanú akciu na slovenské pomery na ešte jeden mesiac. Celý máj môžu zákazníci využívať dáta naplno v jednej z TOP 10 najlepších sietí na svete vďaka balíčku Nekonečné dáta.

Ako to funguje?

Od 1. do 7. mája 2020 si budú môcť zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta.

Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. B2B zákazníci vo VSE a SME segmentoch si môžu tiež aktivovať balík v aplikácii.

Najzaujímavejšie fakty pre Nekonečné dáta

Balíček Nekonečné dáta ukázal hlad Slovákov po dátach a ukázal zaujímavé štatistiky v prvých dvoch mesiacoch. Napríklad počas marca si ho aktivovalo 52% zákazníkov so smartfónmi a 76% používateľov Telekom aplikácie. Dátová špička sa počas marca a apríla predĺžila až na 4 hodiny a trvala spravidla od 18:30 do 22:30.

Najviac aktivácií balíka Nekonečné dáta sme zaznamenali v Bratislave a Žiline. Najväčšia dátová spotreba bola v okresoch Bratislava II, Nitra a Žilina. O najväčší medzimesačný rast v spotrebe dát sa postarala pätica okresov Myjava, Námestovo, Detva, Gelnica a Stropkov. Priemerná spotreba zákazníkov s balíkom Nekonečné dáta dosiahla 15 GB, ale napríklad až tretina zákazníkov preniesla cca 500 až 1000 MB.

Slovak Telekom, a.s.

Všetky autorove články
Telekom Digital dáta internet web online smartfon

1 komentár

sú tieto štatistiky korektné? reakcia na: Nekonečný máj: s paušálmi od Telekomu si môžu zákazníci naplno užiť ďalší mesiac s balíčkom Nekonečné dáta

29.4.2020 14:04
Marec a aj apríl je množstvo ľudí doma, napr. mne sa hneď doma prepne telefón na wifi - pevný internet, takže dáta z nekonečna mi takmer vôbec neubúdajú. Prijal by som takéto nekonečné dáta aj keď vylezieme z domovov a budeme sa už voľne pohybovať
Reagovať

Pridať komentár