SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Noví zákazníci v O2 získavajú bezplatné SMS až na 6 mesiacov

0
O2 prináša bezplatné SMS správy v sieti O2 až na 6 mesiacov. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, ktorí prídu do O2 do konca marca a aktivujú si program O2 Fér alebo O2 Filip.

„Noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z našich programov O2 Filip, alebo O2 Fér môžu SMS-kovať pol roka toľko, koľko vydržia. Ak si noví zákazníci spoja tento benefit spolu s výhodou bezplatného volania po 3. minúte v rámci programu O2 Fér, alebo bezplatnými volaniami do siete O2 už od prvej sekundy v rámci programu O2 Filip, čaká ich plno zábavy so svojimi blízkymi a priateľmi,"uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti Telefónica Slovakia.

Bezplatné SMS v sieti O2 na 6 mesiacov zadarmo
Noví zákazníci programov O2 Fér a O2 Filip získavajú možnosť posielať SMS správy do siete O2 zdarma počas nasledovných 6 mesiacov. Stačí si len aktivovať jeden z programov do 31. marca 2012. Počet odoslaných správ O2 neobmedzuje a tento benefit aktivuje automaticky.

Volania po 3. minúte zdarma v rámci programu O2 Fér
Zákazníci O2 Fér môžu využiť jeden zo základných benefitov programu, a to volania do siete O2 po 3. minúte zdarma. Ak má zákazník aktivovaný jeden z minútových Extra balíčkov, benefit platí až po prevolaní minút z tohto balíčka.

Bezplatné volania v sieti O2 s programom O2 Filip
Zákazníci môžu s ponukou O2 Filip volať v sieti O2 Slovensko toľko, koľko chcú, bez toho, aby sa im peňaženka znížila čo len o jeden cent. Výhoda telefonovania vo vlastnej sieti spočíva v neobmedzených volaniach na všetky čísla v sieti O2, kedykoľvek, bez časových obmedzení. Tie sa uplatňujú ihneď, bez podmienky prevolania peňaženky.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať