CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Nový CAPTUR ešte pôvabnejší

Tlačové správy
0
  • Nový Renault CAPTUR bude odhalený verejnosti 7. marca na autosalóne v Ženeve.
  • Najpredávanejší mestský crossover Európy bude ešte príťažlivejší vďaka novému svetelnému podpisu v tvare písmena “C”, novým farbám karosérie a presklenej streche.
  • Viac informácií o novom interiéri a o novej verzii modelu CAPTUR sa dozviete na ženevskom autosalóne.

Nový CAPTUR bude odhalený 7. marca na medzinárodnom autosalóne v Ženeve. Najpredávanejší crossover segmentu B v Európe (215 670 kusov v roku 2016) má v úmysle udržať si vedúcu pozíciu. Tú mu má zaistiť vylepšený dizajn zvnútra aj zvonka.

Ešte viac možností personalizácie
Nový CAPTUR zostal pri svojich zásadách, ktoré mu zaistili úspech, vrátane dvojfarebnej karosérie. Možnosti personalizácie boli rozšírené o dve nové farby karosérie, menovite Oranžová Atacama a Modrá Ocean. Taktiež strecha bude dostupná v novej farbe Sivá Platine. Majitelia si môžu vybrať viac ako 30 rôznych kombinácií, aby si vytvorili CAPTUR podľa vlastných predstáv.

CAPTUR vstupuje do úplne novej úrovne v otázke personalizácie. Interiér bude dostupný v 6 packoch v rôznych farbách – slonová kosť Ivoire, modrá Ocean, hnedá Caramel, červená Flamme, Chrome Satiné a Chrome. Personalizácia exteriéru ponúkne 5 packov – slonová kosť Ivoire, modrá Ocean, hnedá Cappucino, červená Flamme a Oranžová Atacama (platí pre skrutky kolies a lišty panelov dverí).

Svetelný podpis dizajnovej identity značky
Tak ako najnovšie modely aj Nový CAPTUR ponúkne predné svetlá s Full LED technológiou LED Pure Vision (v závislosti od verzie.) Technológia skrášľuje vzhľad vozidla, zlepšuje bezpečnosť a úsporu energie. Denné LED svietenie v tvare písmena “C” je integrované v prednom nárazníku. Zadné svetlá, ktoré sú viditeľné cez deň aj v noci, zahŕňajú ten istý podpis.

Dôraznejší dizajn crossoveru
CAPTUR dostal nový dizajn, čím ešte posilnil svoje príbuzenstvo s veľkým súrodencom Renault KADJAR. Mriežka chladiča je upravená tak, aby sa zhodovala s dizajnom crossoverov Renault. V prednom aj zadnom nárazníku je umiestnený nový ochranný kryt.

Dostupné budú aj nové disky kolies: dva 16-palcové a dva 17-palcové.

Fixná presklená strecha
Nový CAPTUR ponúkne pre vyššie stupne výbavy aj fixnú presklenú strechu. Novou vlastnosťou je aj ambientné osvetlenie interiéru, ktoré je dostupné v dvojfarebnej konfigurácii.

Navštívte stánok Renault na autosalóne v Ženeve. Všetky nové vlastnosti Nového Renault CAPTUR budú predstavené 7. marca o 12:15.

RENAULT Slovensko

Všetky autorove články
CAPTUR

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať