SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

PEUGEOT I-COCKPIT® INTEGRUJE UMELÚ INTELIGENCIU s ChatGPT

Tlačové správy
0

PEUGEOT je jedným z prvých výrobcov automobilov, ktorý integroval umelú inteligenciu ChatGPT* ako službu svojim zákazníkom. Vďaka integrácii do ikonického i-Cockpitu® a aktivácii prostredníctvom hlasového asistenta "OK PEUGEOT" dokáže ChatGPT odpovedať na akúkoľvek otázku a ponúka bezprecedentnú úroveň služieb.

SAMSUNG 042024 Advertisement

ALLURE: PEUGEOT ponúka svojim zákazníkom nový interaktívny zážitok

EMOTION: ChatGPT zvyšuje PEUGEOT i-Cockpit® radosť z jazdy a objavovanie nových poznatkov.

EXCELENTNOSŤ: PEUGEOT je jedným z prvých výrobcov, ktorý zaviedol ChatGPT do svojich osobných automobilov.

PEUGEOT, ktorý sa viac ako kedykoľvek predtým zaviazal k inováciám pre svojich zákazníkov, predstavuje generatívnu umelú inteligenciu ChatGPT vo svojich modeloch najnovšej generácie.

Generatívna umelá inteligencia ChatGPT, čo je skratka pre "Chat Generative Pre-trained Transformer", je špičková technológia vyvinutá spoločnosťou OpenAI. Táto technológia sa naučila z obrovského množstva údajov, aby svojim používateľom poskytla sofistikované, presné a stručné odpovede.

Tento ľudský text, integrovaný do dotykovej obrazovky slávneho PEUGEOT i-Cockpit®, je prostredníctvom zabudovaného hlasového asistenta prezentovaný veľmi jednoduchým a prirodzeným spôsobom. Stačí povedať "OK PEUGEOT" a vysloviť svoju požiadavku a ChatGPT začne konať...

ChatGPT je schopný odpovedať na širokú škálu otázok, od jednoduchých až po zložité, a môže sa zapojiť do konverzácie.

Napríklad, ak prídete do mesta, môžete ho požiadať, aby uviedol, ktoré pamiatky navštíviť, aby vám povedal históriu týchto miest, a potom, ak si budete priať, navigačný systém auta vás dokonca navedie k tomuto orientačnému bodu.

ChatGPT dokáže oveľa viac, než len odpovedať na otázky. Nudia sa vaše deti počas dlhého výletu? Požiadajte ChatGPT, aby zorganizoval kvíz na tému, ktorá ich fascinuje... Za pár sekúnd vám umelá inteligencia ponúkne hodiny zábavy!

Tvorca nového zážitku

Zavedením umelej inteligencie ChatGPT do svojich vozidiel PEUGEOT zvyšuje zážitok z hlasového asistenta a robí ho interaktívnejším, plynulejším a intuitívnejším.

PEUGEOT predstavuje ChatGPT v i-Cockpite® všetkých svojich modelov najnovšej generácie vybavených pripojenou navigáciou.Medzi spôsobilé modely patria: New 208, New 2008, New 308, New 308SW, New 408, New 508, New 508 SW, New E-3008, New  E-RIFTER, New E-TRAVELLER, New E-Partner, New E-Expert a čoskoro nový E-5008.

Všetci zákazníci PEUGEOT s vhodnými modelmi si môžu aktivovať ChatGPT prostredníctvom obchodu PEUGEOT Service Store. Zavedenie generatívnej umelej inteligencie do vozidiel PEUGEOT je predmetom pilotnej fázy, ktorá umožňuje bezplatnú aktiváciu a používanie systému po dobu 6 mesiacov**. Táto ponuka, pôvodne vyhradená pre prvých 5 000 zákazníkov, bola rozšírená na 10 000 zákazníkov po tom, čo sadzba predplatného prekročila 50% v priebehu niekoľkých dní.

Po tejto fáze bude PEUGEOT brať do úvahy spätnú väzbu od používateľov a nasadí ChatGPT všetkým zákazníkom, ktorí vlastnia oprávnené pripojené vozidlo.

* Táto nová služba využíva silu generatívnej umelej inteligencie vrátane technológií z platformy Chat AI spoločnosti SoundHound. ChatGPT verzia 3.5 využíva dáta najneskôr do januára 2022, a preto nemá žiadne vedomosti o udalostiach a údajoch, ktoré nastanú po tomto dátume.

**V tejto fáze bude ChatGPT ponúkaný zákazníkom PEUGEOT v ich jazyku vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Taliansku a Veľkej Británii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT PRE TLAČ

presse@peugeot.com

 

ODKAZY

Tlač médií PEUGEOT

https://www.media.stellantis.com/em-en/peugeot

 

O ZNAČKE PEUGEOT

PEUGEOT je inovatívna prémiová všeobecná značka. Sila ALLURE je jej novým prísľubom, ktorý sa odráža v každom z jej modelov a služieb. Allure (atraktívny dizajn), Emotion (inštinktívna radosť z jazdy) a Excellence (nekompromisná kvalita a jednoduchosť používania) sú jeho hodnoty. PEUGEOT je prítomný vo viac ako 130 krajinách a značka predala v roku 2023 po celom svete viac ako 1 124 000 vozidiel. Do roku 2025 budú všetky jeho modely, osobné aj úžitkové vozidlá, elektrické. Projekt PEUGEOT E-LION predstavuje 360° prístup k dosiahnutiu cieľa nulových emisií uhlíka v roku 2038. Elektrifikované hyperauto PEUGEOT 9X8 demonštruje vášeň značky pre motoristický šport a je zaradené do majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov (WEC), vrátane 24-hodinových pretekov Le Mans.

PEUGEOT

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať