SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Pixel Watch: Takto budú vyzerať smarthodinky od Google

0

Čoraz viac uniknutých informácií naznačuje, že hodinky Google Pixel Watch by sa v blízkej budúcnosti mohli stať skutočným produktom. Najnovšie uniklo niekoľko marketingových materiálov, ktoré nám poskytujú ďalší pohľad na údajný dizajn nadchádzajúcich inteligentných hodiniek s Wear OS. Obrázky pochádzajú od známeho zdroja únikov Jona Prossera a webu Front Page Tech a sú zjavne oficiálnymi propagačnými rendermi od spoločnosti Google.

Tieto nové obrázky sa zhodujú s neoficiálnymi rendermi, ktoré sprístupnil rovnaký zdroj začiatkom tohto roka, pričom Pixel Watch má minimalistický dizajn a takmer nijaký rámček okolo displeja. Nie sú tu však žiadne podrobnosti o špecifikáciách alebo rozmeroch inteligentných hodiniek, zatiaľ ide len o vizuál. Na informácie o tom, v akých farbách sa bude Pixel Watch ponúkať a koľko zaň zaplatíme, si teda budeme musieť počkať.

Zatiaľ vieme, že Pixel Watch má mať operačný systém Wear OS 3, do ktorého Google údajne integruje platformu Fitbit s jej pokročilými funkciami sledovania a zaznamenávania, a má byť ukážkou schopností softvéru Googlu rovnakým spôsobom, ako telefóny Pixel štandardne ukazujú potenciál Androidu. Úspech hodiniek bude zrejme veľmi závisieť od toho, aký čip v nich Goole použije. Vzhľadom na to, že Pixel 6 obsahuje procesor Google Tensor, je možné, že spoločnosť zvolí vlastný čip. Podľa posledných správ by Pixel Watch mohol uzrieť svetlo sveta v priebehu roka 2022.

Zdroj: techradar.cominputmag.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať