SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Platená inzercia: Ušetrite s letnými zľavami Dealworlds až 62%

0

Ponorte sa do leta so zľavou a ušetrite na softvéri.

Aj keď sa téma módy a cestovania zdá byť počas leta kľúčová, Dealworlds.com sa tiež rozhodol zverejniť ponuky v rámci letného výpredaja, ktoré budú oslavovať toto veľmi žiadané obdobie. Na ochladenie cien možno využiť širokú škálu ponúk, vrátane polovičnej ceny za operačný systém a 62% zľavy na produkty MS Office. Aktualizácia počítača, obnova softvéru a zvýšenie produktivity nikdy nemôžu byť také ľahké s globálne platnými Windows 10 a MS Office na Dealworlds. Jednoducho vložte zodpovedajúci kód kupónu do nákupného košíka a môžete si užívať úspory.

50% zľava na operačný systém

Kód kupónu: ETK50

Inovácia na jeden z najpopulárnejších operačných systémov na svete, aby sa zabezpečila stabilita a bezpečnosť počítača s nízkymi nákladmi. Pozrite sa na ceny nižšie:

Zľava 62% na Office a balíky

Kód kupónu: ETK62

Produkty MS Office sú dobrou voľbou pre prácu i online štúdium a vďaka poklesu ceny sa dajú ľahko zohnať. Balík pomáha ušetriť viac, ak potrebujete obidva z nich.

Ďalšia ponuka - 55% zľava

Kód kupónu: ETK55

V obchode sú tiež možnosti pre Mac, ako aj pre domáce a obchodné verzie 2016 a 2019. Hľadáte softvér na štúdium alebo profesionálne použitie? Chyťte svoju ponuku použitím kódu „ETK55“.

Dealworlds ponúka vynikajúce služby a špecializovaný automatizovaný systém, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú efektivitu a zaručuje 100% spokojnosť zákazníkov! Obchod tiež prijíma platby prostredníctvom bezpečných a zabezpečených služieb, ako je PayPal alebo kreditná karta. Zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni (support@dealworlds.com), vám zabezpečí správnu pomoc, kedykoľvek to bude potrebné.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať