PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Popusťte uzdu kreativity s perom Logitech Crayon pre nový 9,7" iPad

Tlačové správy
0

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila, že Logitech® Crayon, všestranné digitálne pero pre 9,7" iPad s presnosťou na pixel, ktoré bolo doteraz k dispozícii iba pre študentov v školách, bude od 12. septembra dostupné aj v Apple predajniach. Logitech Crayon je odolný nástroj, ktorý využíva technológiu Apple Pencil® pre rýchle, presné a pohodlné písanie a je vhodný aj pre deti. Môžete s ním ľahko označiť alebo zvýrazniť časti dokumentov, písať poznámky alebo jednoducho kresliť pomocou vašich obľúbených aplikácií pre iPad z App Store.

Potom, čo sme umožnili študentom používať Logitech Crayon ako všestranný nástroj na podporu výučby, sme radi, že môžeme sprístupniť naše prvé digitálne pero aj mnohým ďalším tvorcom, rojkom a žiakom, aby mohli vyjadriť svoje myšlienky a prezentovať zaujímavé nápady prostredníctvom nového 9,7“ iPadu,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka pre mobilné riešenia v spoločnosti Logitech. „Logitech Crayon bezchybne spolupracuje s iPadom a najpopulárnejšími aplikáciami z App Store pre podporu kreativity a produktivity, takže nech už sa učíte písať v novom jazyku, robíte si poznámky, značkujete screenshoty, prípadne PDF alebo prevádzate nejaký nápad do grafickej podoby, Crayon je na tieto úlohy perfektným nástrojom.

Logitech Crayon využíva technológiu Apple Pencil (nepodporuje však citlivosť na prítlak), aby zabezpečil prirodzenú, rýchlu a presnú prácu naprieč aplikáciami. Vďaka funkcii pre potlačenie reakcie na dotyk dlane si pri práci s Logitech Crayon môžete bez obáv pohodlne oprieť ruku o displej. Šikovný hrot pera dynamicky nastavuje hrúbku čiary, takže môžete ľahko prejsť zo silných čiar na tenké len zmenou sklonu hrotu - podobne ako u obyčajnej ceruzky.

Logitech Crayon sa okamžite pripojí k iPadu bez nutnosti párovania - stačí stlačiť tlačidlo pre zapnutie pera a môžete okamžite začať tvoriť. Jednoduchšie to už byť nemôže. Batérie v pere vydrží po úplnom nabití až 7 hodín aktívneho písania.

Pero Crayon je ideálne pre každú tvorivú činnosť alebo vyučovanie. Je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko uchopiť a pohodlne držať aj v malej ruke, jeho tvar zabraňuje skotúľaniu sa zo stola, je dostatočne robustné, aby odolalo „deštrukčným pokusom“ zvedavých detí a vydrží pády z výšky až 1,2 metra. Gumená čiapočka dobíjacieho portu je pevne pripojená k peru, aby sa nestratila.

Cena a dostupnosť
Digitálne pero Logitech Crayon bude možné zakúpiť na Logitech.com, Apple.com a v predajniach Apple v priebehu septembra 2018 a od októbra 2018 by malo byť dostupné všade za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. Pre školy a školské zariadenia v USA a Kanade je Logitech Crayon k dispozícii za špeciálnu cenu 49,99 USD na apple.com a čoskoro bude zahájený jeho predaj pre vzdelávacie inštitúcie aj v iných krajinách. Pre ďalšie informácie navštívte prosím Logitech.com, blog alebo sa pripojte k Logitech na sieťach Facebook, Instagram a Twitter.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Všetky autorove články
Logitech Apple tablet pero kreativita digitalne

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať