PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Prečo si vybrať Samsung Galaxy

Tipy na darčeky
0


Špeciálny projekt

História produktovej rodiny Galaxy sa začala písať, keď Samsung začal vyrábať smartfóny s Androidom, a už prvý model Samsung Galaxy S, uvedený pred desiatimi rokmi, bol absolútnou špičkou vo svojej kategórii. V súčasnosti sem patria najvýkonnejšie vlajkové lode z radov Galaxy S a Galaxy Note, veľmi obľúbené smartfóny strednej triedy Galaxy A s vyváženým pomerom cena/výkon a cenovo dostupné smartfóny Galaxy M.

Výkon, výdrž a bezpečnosť

Značka Samsung Galaxy je záruka vysokého výpočtového výkonu, ktorý je v príslušnej cenovej kategórii tradične na špici rebríčkov. Samozrejme, kapacity batérií jednotlivých typov sú dimenzované spravidla tak, aby smartfón vydržal aspoň deň veľmi intenzívneho používania. Prémiové materiály zaručujú robustnosť a dlhú životnosť. Smartfóny majú implementovanú bezpečnostnú technológiu Samsung Knox, takže sú vhodné aj na používanie vo firmách.

Inovácie

Značka Samsung Galaxy je známa tým, že nielen vlajkové lode, ale aj mnohé modely strednej triedy majú implementované popredné inovácie. V súčasnosti medzi ne patrí podpora 5G sietí, bezdrôtového pripojenia Wi-Fi 6, špičkové fotoaparáty, kvalitné displeje AMOLED, rad Note má inovatívne elektronické pero S Pen a, samozrejme, inovatívnu konštrukciu a dizajn. Typický príklad sú smartfóny s ohybným displejom z radu Galaxy Z.

Zážitok z používania

Smartfóny využívajú najnovšiu verziu operačného systému Android s používateľsky prívetivou nadstavbou One UI. Majitelia modelov Samsung Galaxy majú zaručenú včasnú aktualizáciu na nové verzie Androidu. K používateľskej skúsenosti významnou mierou prispievajú partnerstvá, či už so streamovacími službami pre hudbu a filmy, hernými online platformami, alebo s firmami vyrábajúcimi rôzne príslušenstvo a doplnky a, samozrejme, aj s renomovanými dizajnérmi.

Služby

Dôležitá súčasť používateľskej skúsenosti je starostlivosť o zákazníka. Do tejto kategórie patria tradičné marketingové akcie v rámci predobjednávok, prémiový servis Moje Galaxy, pri ktorom kuriér vyzdvihne váš poškodený telefón u vás doma alebo v práci a v prípade záujmu vám ponúkne na zapožičanie náhradný mobil počas opravy. Autorizovaný servis vykoná diagnostiku a opravu v minimálnom čase a len za použitia originálnych náhradných dielov. Následne vám kuriér doručí opravený smartfón. Pomocou technológie SmartSwitch si jednoducho prenesiete všetky údaje zo starého smartfónu do nového, prípadne náhradného. 

 

Viac informácií:  www.samsung.sk

 

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár