ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Pri kúpe úsporných spotrebičov Samsung Bespoke teraz ušetríte až 800 eur

0

Špeciálny projekt

S inteligentnými Samsung Bespoke spotrebičmi môžete ušetriť nielen vďaka ich energetickej úspornosti, keďže patria k najúspornejším produktom vo svojej kategórii, ale teraz aj pri ich kúpe. Bonus je možné získať na každý produkt zaradený do akcie Bespoke Home, prípadne môžete získať aj dodatočný bonus pri kúpe troch rozdielnych spotrebičov. Celkovo tak môžete dostať späť až 800 eur za jeden uskutočnený nákup. Stačí sa do 14 dní od zaplatenia zaregistrovať na webových stránkach samsung.sk, nahrať kópiu účtenky a fotografiu výrobných štítkov. Akcia sa vzťahuje na vybrané modely chladničiek, práčok, sušičiek, rúr a vysávačov a platí do 13. novembra 2022 alebo do vypredania zásob v prípade nákupu na e-shope samsung.sk a u vybraných predajcov.

Akcia sa vzťahuje napríklad na Bespoke chladničky, ktoré si môžete prispôsobiť a nakombinovať, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu. Vytvoríte tak elegantný a jedinečný kuchynský priestor s unikátnym dizajnom. Vďaka technológii SpaceMax uskladníte do chladničky ešte viac jedla pri zachovaní štandardnej hĺbky 60 cm. Riešenie Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a vlhkosť v chladničke aj mrazničke pomocou nezávislých výparníkov a ventilátorov. Tie uchovávajú potraviny v tých najlepších podmienkach a chránia ich prirodzenú chuť tým, že zabraňujú miešaniu rôznych pachov. Navyše s Bespoke chladničkami vo vyššej energetickej triede ročne až 57 % nákladov za elektrickú energiu oproti chladničkám nižších tried.

V ponuke sú aj práčky a sušičky Bespoke s atraktívnym dizajnom Vďaka obrovskej kapacite 11 kg pri zachovaní štandardnej 60 cm hĺbky efektívnejšie zvládnete množstvo špinavej bielizne. Získajte dokonale čisté a hebké oblečenie za zlomok času. Funkcia Quick Drive zvládne vyprať obvyklú dávku bielizne len za 39 minút a AI EcoBubble premení prací prášok na bubliny, ktoré rýchlejšie prenikajú cez látku a zaisťujú až o 24 % účinnejšiu likvidáciu všetkých nečistôt aj pri nastavenej nízkej teplote. Aj pri Bespoke práčkach a sušičkách platí, že patria k najúspornejším na trhu.

Do špeciálnej akcie je zaradený aj Bespoke Jet Pet tyčový vysávač či robotický Jet Bot AI+. Vysávač Bespoke Jet s All-in-One Clean Station sám hygienicky vyprázdni vysýpaciu stanicu vďaka technológii Air Pulse a filtrácii s účinnosťou 99,999 %. Zároveň sa sám automaticky nabije. Jeho ľahká konštrukcia a pôsobivo silný motor vám umožnia každodenné upratovanie bez námahy.

Do akcie sú teraz zaradené aj zabudovateľné a kompaktné rúry Bespoke s kapacitou 76 litrov a funkciou Dual Cook Steam. Patria do energetickej triedy A+, takže opäť šetria náklady za elektrickú energiu. Zároveň môžete využiť ich režim Eco convection, ktorý šetrí náklady tým, že spotrebuje menej energie a navyše poskytuje komfort v podobe flexibilného priestoru celej rúry. Rovnomerné pečenie zabezpečí para AirSousVide.

Chladničky, práčky, sušičky aj elektrické rúry Bespoke môžete zakomponovať do koncepcie vašej smart domácnosti. Môžete ich  ovládať a kontrolovať na diaľku prostredníctvom aplikácie SmartThings v skladacích smartfónoch s ohybným displejom Galaxy Z Fold4 či Z Flip4.

Bonus na jednotlivé produkty je od 40 do 200 eur. Ak si teda zakúpite Bespoke práčku s bonusom 200 eur, Bespoke chladničku s rovnakým bonusom 200 eur a tyčový vysávač Bespoke Jet Pet s bonusom 200 eur, dostanete ďalší Bespoke bonus navyše za kúpu troch produktov vo výške najnižšieho bonusu, čo je v tomto prípade 200 eur, a celkovo tak za nákup ušetríte 800 eur.

Pri kombinácii práčka s bonusom 120 eur, chladnička s bonusom 200 eur a rúra s bonusom 40 eur, dostanete ďalší bonus vo výške najnižšieho bonusu 40 eur a celkovo ušetríte 400 eur. Všetky tri produkty však musia byť na jednej účtenke.

Registráciu produktov zakúpených v termíne konania akcie do 13. 11. 2022 je nutné urobiť do 14 dní od ich kúpy. Posledný termín na registráciu je 27. 11. 2022. Cashback platí aj na samostatne vybrané produkty, vtedy však Bespoke bonus navyše nie je možné využiť. Akciu môže využiť jedna osoba iba na 3 modely. Prehľad spotrebičov, na ktoré sa vzťahuje aktuálna akcia Samsung, a ďalšie informácie o akcii Bespoke Home sú k dispozícii na stránkach https://www.samsung.com/sk/akcie/.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Bespoke BESPOKE

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať