ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Rodina špičkových a obľúbených slúchadiel Sony 1000X s funkciou pre odstránenie šumu sa rozrástla o ďalších členov

Tlačové správy
0

Aplikácia Headphones Connect ako prvá na svete obohatená o funkciu[1] na rozpoznanie aktivity so slúchadlami „Adaptive Sound Control” a „Atmospheric Pressure Optimising”

  • Tri modely slúchadiel s najlepšou technológiou pre odstránenie šumu[2], ktoré budú uvedené na jeseň 2017. V súčasnosti obľúbený model 1000X bude inovovaný a pribudnú ešte ďalšie dva, rovnako zaujímavé modely. Na výber bude teda medzi slúchadlami cez hlavu, slúchadlami do uší a s páskou za krk, a slúchadlami výlučne do uší, nespojenými žiadnym káblom.
  • Celosvetové prvenstvo má funkcia ‘Adaptive Sound Control’ pre rozpoznávanie aktivity poslucháča, ktorá je aj súčasťou sprievodnej aplikácie k slúchadlám. Funkcia rozpozná, čo práve robíte, či už ste na mieste, niekam idete, alebo idete autobusom, a automaticky prepne s ohľadom na vami uprednostňované nastavenie do režimu odstránenia šumu pre danú aktivitu.
  • „Atmospheric Pressure Optimising“[3] je prvá funkcia na svete, ktorá analyzuje atmosférický tlak vášho okolia a podľa toho následne optimalizuje rušenie šumu slúchadiel.

Spoločnosť Sony vám prináša tri nové variácie bezdrôtových slúchadiel so špičkovou technológiou rušenia šumu (noise cancellation technology) zo série 1000X, ktoré vám umožnia uniknúť okolitému hluku a sústrediť sa na hudbu, ktorú si chcete vypočuť.

Hviezdu večera predstavujú bezdrôtové slúchadlá WF-1000X, ktoré sú skutočne bez akýchkoľvek káblov, pohodlne padnú do uší, a pritom ponúkajú špičkovú technológiu rušenia šumu[4]. Slúchadlá WI-1000X s dizajnom s páskou za krk sú navrhnuté pre tých, ktorí si pri dochádzaní radi vychutnávajú hudbu v tichu a dávajú pri tom prednosť praktickosti a elegancii. Slúchadlá WH-1000XM2 cez hlavu sú prémiovým modelom s technológiou rušenia šumu - ponúknu celý rad nových funkcií, výnimočnú výdrž batérie pre ešte intenzívnejší a dlhší zážitok z hudby a viac možností nastavenia zvuku podľa potreby, vzhľadom na okolie.

Používanie novej aplikácie Sony Headphones Connect[5] so slúchadlami z novej série 1000X vám poskytuje väčšiu flexibilitu pri nastavovaní zvuku skladby, ktorú sa práve rozhodnete počúvať. Vôbec po prvý raz na svete je k dispozícií funkcia na rozpoznanie aktivity poslucháča s názvom “Adaptive Sound Control”, ktorá vám ponúka možnosť ovládať zvuk prostredníctvom svojich slúchadiel. Pomocou aplikácie si môžete zvuk nastaviť podľa priania, môžete individuálne upravovať nastavenie režimu, rušenie šumu (Noise Cancelling) a určiť preferencie tak, aby sa nastavenie automaticky menilo podľa toho, kde slúchadlá používate a čo práve chcete počúvať.

Modely WH-1000XM2 a WI-1000X prichádzajú ako prvé na svete s funkciou „Atmospheric Pressure Optimizing” (optimalizácia atmosférického tlaku), ktorá pomocou senzorov zisťuje tlak vzduchu vo vašom okolí a podľa neho optimalizuje rušenie okolitého šumu.

Tieto dve nové smart možnosti počúvania prináša SENSE ENGINE™[6], unikátna integrovaná technológia spracovania zvukového signálu a analytickej techniky od Sony. Táto technológia umožňuje individualizovaný zážitok z každého tónu, vrátane hudby a okolitých zvukov, ktorých intenzitu si môže užívateľ individuálne nastaviť podľa svojich vlastných predstáv.

Skutočný bezdrôtový minimalizmus s WF-1000X
Inovatívny a minimalistický dizajn vám umožní vložiť si štýlové slúchadlá WF-1000X do uší, zapnúť si svoju obľúbenú hudbu a uniknúť realite. To, že sa nebudete musieť zapodievať káblami ani ničím podobným, vám poskytne slobodu, aby ste sa bez problémov mohli zaoberať len svojimi záležitosťami.

Zvuk týchto slúchadiel je vďaka 6mm reproduktoru dynamický aj napriek ich miniatúrnym rozmerom. Akonáhle tieto slúchadlá vyberiete z puzdra, automaticky sa zapnú a pripoja sa k zariadeniu, s ktorým boli naposledy spárované – dajte si ich do uší a ste pripravení vyraziť.

WF-1000X sa v puzdre s elegantným dizajnom nabijú až na 9 hodín používania[7]. Model WF-1000X vám prináša skutočný komfort pri nosení, funkčnú krásu a luxusný zvuk. Slúchadlá zostanú pripojené, nech už ste kdekoľvek.

WI-1000X pre príjemné cestovanie
Tieto štýlové slúchadlá s technológiou rušenia šumu v dizajne s páskou za krk sú dokonalým spoločníkom pri cestovaní pre tých, ktorí ocenia pri svojom každodennom putovaní a služobných cestách predovšetkým sofistikovanosť a efektívnosť. Tieto slúchadlá sú dokonalým cestovným doplnkom v priebehu lietania, pretože ponúkajú režim pre optimalizáciu atmosférického tlaku (Atmospheric pressure optimising mode).

Model WI-1000X vám do bežného života prináša funkčnosť a štýl vďaka svojmu intuitívnemu dizajnu, ktorý zahŕňa zipsový spôsob ukladania káblov a vibrácie upozorňujúce na prichádzajúce hovory. Batéria pri bezdrôtovom pripojení vydrží až 10 hodín, alebo až 14 hodín pri pripojení cez kábel, takže si môžete užiť ešte viac zábavy v priebehu letov, a navyše so špičkovou technológiou rušenia šumu.

Hybridný reproduktor s BA a 9mm dynamickým reproduktorom prináša vašim ušiam optimálnu kvalitu zvuku, spoločne s množstvom zvukových funkcií, ako je napr. High Resolution Audio (zvuk s vysokým rozlíšením), LDAC, DSEE HX a S-Master HX.

Inovujte na WH-1000XM2
WH-1000XM2 ťaží z oceňovaných funkcií modelu MDR-1000X a prináša ešte oveľa viac: s najlepšou technológiou rušenia šumu v kombinácii s unikátnymi režimami Ambient Sound, Personal NC Optimizer a Quick Attention v dizajne cez uši rozhodne nesklame.

Ak často lietate, pocítite vďaka novej funkcii Atmospheric Pressure Optimizing)[8], ktorá analyzuje okolitý atmosférický tlak a zlepšuje výkon rušením šumu (NC), rozdiel v komforte pri lete.

Batéria týchto slúchadiel bola zdokonalená tak, aby s pripojeným audio káblom vydržala 40 hodín a pri bezdrôtovom použití 30 hodín. Tieto slúchadla majú taktiež funkciu rýchleho nabíjania, vďaka ktorej sa v priebehu desiatich minút nabije na 70 minút používania. Môžete tak svoje 1000XM2 jednoducho využívať kdekoľvek, či už v priebehu letu[9] alebo pri dochádzaní do práce.

Ovládajte svoje zmysly mobilným telefónom
Sprievodná aplikácia Sony | aplikácia na pripojenie slúchadiel (Headphones Connect) pre sériu 1000X je nabitá chytrými funkciami Sony k nastaveniu počúvania. Použitím tejto aplikácie s každými z trojice slúchadiel z tejto série budete jednoducho ovládať funkcie pomocou svojho mobilného zariadenia.

 

[1] K 31. augustu 2017. Podľa výsledkov výskumu realizovaného spoločnosťou Sony Corporation.
[2] K 31. augustu 2017. Podľa výsledkov výskumu realizovaného spoločnosťou Sony Corporation, merané v súlade so zásadami japonskej organizácie pre elektroniku a informačné technológie JEITA.
Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami s funkciou rušenia okolitého šumu cez hlavu alebo za krk a pravými bezdrôtovými slúchadlami.
[3] K dispozícií len pri WH-1000XM2 a WI-1000X. Aktivuje sa pomocou aplikácie, následne stlačte a podržte tlačidlo NC na slúchadlách.
[4] Medzi skutočne bezdrôtovými slúchadlami .Podľa výsledkov výskumu prevádzkovaného spoločnosťou Sony Corporation, merané v súlade so zásadami japonskej organizácie pre elektroniku a informačné technológie JEITA.
[5] Kompatibilné s verziou Androidu 4.4 a neskoršími. Verzia iOS 9.0 alebo neskoršia akompatibilná so zariadeniami iPhone, iPad, a iPod touch.
[7] Výdrž batérie na jedno nabitie - 3 hodiny. Nabíjacie puzdro dokáže nabiť WF-1000X 2x, teda na 3h + 2x3hodinyv puzdre.
[8] K dispozícii len u WI-1000X aWH-1000XM2.
[9] Pri používání bezdrôtovej funkcie počas letu sa, prosím, uistite, či je dovolené používať pripojenie Bluetooth®.

Supreme Communication

Všetky autorove články
Sony 1000X

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať