SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

S Lenovo Tab Plus s ôsmimi reproduktormi vám neutečie ani jeden tón

Tlačové správy
0

11,5-palcový tablet na zábavu s ôsmimi reproduktormi JBL® pumpuje hlboké basy a ostré výšky pre lepší zážitok z počúvania

SAMSUNG_07M Advertisement

Spoločnosť Lenovo™ predstavila tablet na zábavu, Lenovo Tab Plus, ktorý poskytuje výnimočný zvukový zážitok s ôsmimi reproduktormi JBL s Hi-Fi matricovou štruktúrou vyladenou technológiou Dolby Atmos®. 11,5-palcový tablet, navrhnutý pre milovníkov hudby, dopĺňa svoj prémiový zvuk o 2K displej pre živý obraz a nastaviteľný stojan pre optimálny pôžitok z každého uhla.

Tablety sa vyvinuli tak, aby spĺňali potreby ľudí, ktorí prechádzajú medzi prácou, štúdiom a zábavou, a ponúkajú vyváženú kombináciu mobility a výkonu,” povedal Tony Chen, vice president of Tablets, Intelligent Devices Group, Lenovo. „Keďže trh s tabletmi sa zotavuje1, zákazníci môžu očakávať väčšiu diferenciáciu produktov Lenovo prostredníctvom funkcií, ktoré zodpovedajú ich špecifickým požiadavkám. Lenovo Tab Plus je vynikajúcim príkladom dobre vybaveného tabletu, ktorý poskytuje prvotriedny zvuk pre skutočne pohlcujúci zážitok zo zábavy.

Inšpirácia v každom tóne

Lenovo Tab Plus je nevyhnutným zariadením pre milovníkov hudby, ktoré vďaka 26W čistému zvuku premení prakticky akékoľvek miesto na osobnú svätyňu zábavy. Tento tablet s ôsmimi Hi-Fi reproduktormi JBL vrátane štyroch matricových výškových reproduktorov a štyroch silovo vyvážených basových reproduktorov umiestnených v 4 reproduktorových boxoch s celkovým objemom 22 cm3, vdýchne život do spálne alebo obývačky hlbšími, výraznejšími basmi a čistejšími výškami. Okrem toho je vyladený technológiou Dolby Atmos a pri použití slúchadiel podporuje zvuk s vysokým rozlíšením s frekvenciou 24 bitov a 96 kHz.

Pre maximalizáciu funkčnosti tabletu a audio systému navrhnutého a skonštruovaného v spolupráci so spoločnosťou JBL sa Lenovo Tab Plus premení na reproduktor Bluetooth® pre bezproblémový zvuk kdekoľvek, streamovaný z vášho prenosného zariadenia ako smartfón, a dodáva sa s integrovaným stojanom pre flexibilitu zobrazenia až do 175 stupňov. Pre maximálne prispôsobenie ekvalizéru sa dodáva s personalizovaným ovládaním hlasitosti aplikácie, ktoré vám umožní doladiť nastavenia zvuku. Vďaka ovládaniu hlasitosti aplikácií tablet automaticky zvýši hlasitosť, keď je otvorená vaša obľúbená hudobná alebo podcastová aplikácia, zníži zvuk, keď je zvolený prehliadač, a podobne.

Kompletný zážitok z nonstop zábavy

Lenovo Tab Plus poskytuje kompletný zážitok zo zábavy, ktorý spája vysoko kvalitný zvuk s 11,5-palcovým 2K TUV certifikovaným2 displejom s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorý dopĺňa ostré zvuky a pulzujúce basy živým obrazom a sugestívnou grafikou. Obrazovka s certifikátom TUV prechádza testovaním, ktoré zaručuje nízku hladinu modrého svetla a obmedzenie blikania pre optimálne pohodlie očí. Aby bola zaistená nepretržitá zábava na cestách, je tablet vybavený 8 600 mAh batériou, ktorá zvládne streamovanie až 12 hodín3 a 45W rýchlym nabíjaním, ktoré dosiahne plný výkon iba za 90 minút3.

Najnovší Lenovo tablet na zábavu poháňa procesor MediaTek™ Helio G99, ponúka až 256 GB vstavaného úložiska4 s možnosťou rozšírenia pomocou karty MicroSD (predáva sa samostatne) a je odolný voči vode a prachu podľa normy IP525. Je vybavený vstavaným režimom pohlcujúceho čítania, ktorý zjemňuje obrazovku a simuluje farebnú matricu stránok knihy, a prostredníctvom pohotovostného režimu sa môže premeniť na digitálny fotorámik alebo hodiny. Pohotovostný režim sa automaticky aktivuje7, keď sa Lenovo Tab Plus nepoužíva a nabíja v režime na šírku pomocou stojana.

Lenovo Tab Plus chráni používateľov pomocou ovládacieho panela ochrany osobných údajov, ktorý umožňuje majiteľovi spravovať oprávnenia, bude ponúkať aktualizácie na 2 roky so 4 rokmi bezpečnostných záplat až do júna 2028 a je k dispozícii so službou Lenovo Premium Care6 pre individuálnu technickú podporu a Lenovo Accidental Damage Protection One6 pre bezpečnosť proti náhodnému pádu alebo poliatiu. Tablet je kompatibilný s perom Lenovo Tab Pen Plus, nástennou nabíjačkou Lenovo 68W USB-C, bezdrôtovou klávesnicou Lenovo Multi-Device Wireless Keyboard a ochranným puzdrom vyrobeným z materiálu Dupont™ Tyvek® a PU kože6.

Cena a dostupnosť8

  • Lenovo Tab Plus je už dostupný za počiatočnú cenu 279€ (vrátane DPH).

Produktové špecifikácie

 

 

Lenovo Tab Plus

Procesor

MediaTek G99 Octa Core

OS

Android 14, (aktualizácie na 2 roky so 4 rokmi bezpečnostných záplat až do júna 2028)

Pamäť5

8+128GB / 8+256GB

Rozšíriteľné o MicroSD card

Displej

11.5”. 2K (2000 X 1200) LCD

90 Hz obnovovacia frekvencia

400 nitov svietivosť

Rozmery

(mm) 268.3 x 174.25 x 7.77 / Bump 13.58

Váha

650g so stojanom

Kamera

Predná: 8MP, fixed focus

Zadná: 8MP, auto focus

Audio

8x JBL reproduktory ladené s Dolby Atmos

Konektivita

802.11 a/b/g/n/ac: Wi-Fi® 5, Bluetooth® 5.2

Senzory

Accelerometer (G) Sensor/ Ambient-light Sensor/ Gyroscope

Porty

USB Type-C® 2.0 (Nabíjanie/ Digital Audio)

3.5mm Audio Jack

Slot na MicroSD kartu

Batéria3

8600mAh (typ. kapacita)

Až 12 hodín streamovania

45W rýchle nabíjanie

Farba

Luna Grey

Kompatibilné príslušenstvo

Lenovo Tab Pen Plus

Lenovo Tab Plus obal

Lenovo 68W USB-C® nástenná nabíjačka

Lenovo Multi-Device Wireless Keyboard

 

 

 

 

O spoločnosti Lenovo

Spoločnosť Lenovo je celosvetovou technologickou veľmocou s príjmami 57 miliárd USD, ktorá sa nachádza na 217. mieste v rebríčku Fortune Global 500 a každý deň poskytuje služby miliónom zákazníkov na 180 trhoch. Spoločnosť Lenovo, ktorá sa zameriava na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, stavia na svojom úspechu ako najväčšia svetová spoločnosť v oblasti osobných počítačov s vreckovým až cloudovým portfóliom zariadení s podporou AI, pripravených na AI a optimalizovaných pre AI (počítače, pracovné stanice, smartfóny, tablety), infraštruktúry (dátové centrá, úložiská, edge, vysoko výkonné výpočty a softvérovo definovaná infraštruktúra), softvéru, riešení a služieb. Pokračujúce investície spoločnosti Lenovo do inovácií, ktoré menia svet, budujú spravodlivejšiu, dôveryhodnejšiu a inteligentnejšiu budúcnosť pre každého a všade. Spoločnosť Lenovo je kótovaná na hongkonskej burze cenných papierov pod názvom Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku https://www.lenovo.com, a prečítajte si o novinkách na našom StoryHub.

1 Podľa IDC zásielky tabletov vykazujú známky zotavenia v prvom štvrťroku 2024 - https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS52105224

2 Certifikačná značka TÜV Rheinland znamená, že výrobok bol preskúšaný podľa prísnych bezpečnostných požiadaviek akreditovanou treťou stranou a je podporovaný pravidelnými výrobnými inšpekciami.

3 Všetky údaje o životnosti batérie sú približné a založené na internom testovaní v optimálnych laboratórnych a sieťových podmienkach. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov vrátane konfigurácie a používania produktu, softvéru, prevádzkových podmienok, bezdrôtových funkcií, nastavení správy napájania, jasu obrazovky a ďalších faktorov. Maximálna kapacita batérie sa časom a používaním prirodzene znižuje.

4 Skutočná dostupná vnútorná pamäť a úložná kapacita je menšia a líši sa v dôsledku mnohých faktorov, vrátane formátovania, rozdelenia na partície a operačného systému atď., ktoré využívajú časť tejto kapacity. Dostupná kapacita sa môže meniť s aktualizáciami softvéru.

5 Odolný voči vode, aby pomohol chrániť pred miernym vystavením sladkej vode, ako je náhodné poliatie, postriekanie alebo slabý dážď. Nie je navrhnutý tak, aby bol ponorený do vody alebo vystavený tlakovej vode alebo iným kvapalinám. Odolnosť voči vode sa môže časom znižovať. Nie je vodotesný ani prachotesný.

6 Dostupné a predávané samostatne na vybraných trhoch – budú sa líšiť v závislosti od geografickej polohy.

7 Prvýkrát môže byť potrebná manuálna aktivácia pohotovostného režimu cez Nastavenia alebo Lenovo Vantage.

8 Ceny nemusia zahŕňať daň a nezahŕňajú dopravu ani možnosti a môžu sa zmeniť bez upozornenia; platia dodatočné zmluvné podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Dátumy na sklade a farebné možnosti sa môžu líšiť v závislosti od geografickej polohy a produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Spoločnosť Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuky produktov, funkcie a špecifikácie.

 

LENOVO je ochranná známka spoločnosti Lenovo. Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. TÜV je registrovaná ochranná známka skupiny TÜV Rheinland. MediaTek je ochranná známka spoločnosti MediaTek Incorporated. JBL je ochranná známka spoločnosti Harman International Industries, Inc. DOLBY a DOLBY ATMOS sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Licensing Corporation. Vyrobené v licencii od Dolby Laboratories. BLUETOOTH® je ochranná známka spoločnosti Bluetooth Special Interest Group (SIG). Wi-Fi je ochranná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. USB Type-C® a USB-C® sú registrované ochranné známky spoločnosti USB Implementers Forum. microSD je ochranná známka spoločnosti SD-3C, LLC. Logo High-Res Audio je registrovaná ochranná známka spoločnosti Japan Audio Society. Dupont™ a Tyvek ® sú ochranné známky pobočiek spoločnosti DuPont de Nemours, Inc. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2024, Lenovo Group Limited.

 

Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať