ACER_112023 ACER_112023 ACER_112023

SAP App Center zjednodušuje nákup a správu partnerských riešení

Tlačové správy
0

Spoločnosť SAP oznámila, že SAP App Center už zákazníkom poskytuje v reálnom čase prístup k inovatívnym riešeniam partnerov, ktoré dopĺňajú a rozširujú SAP nástroje. Zákazníci SAP App Center si môžu tieto riešenia zakúpiť priamo od partnerov a centralizovane spravovať nákupy, platbu a komunikáciu s predajcami. Globálny líder v oblasti podnikových IT to oznámil na SAP Global Partner Summit v americkom Orlande. V týchto dňoch v ňom prebieha aj najvýznamnejšie celosvetové podujatie spoločnosti, SAPPHIRE NOW.

„Zákazníkom uľahčujeme vyhľadávanie, nákup a správu skvelých riešení v širokom ekosystéme našich strategických partnerov, medzi ktorých patria startupy, nezávislí predajcovia softvéru a služieb a technologickí partneri,“ povedala Diane Fanelliová, generálna riaditeľka Global Channels and Platform v SAP. „SAP App Center je teraz kompatibilnejší s obstarávacími procesmi našich zákazníkov a robustnejší pre partnerov, ktorí chcú osloviť zákazníkov SAP.“

Medzi nové funkcie SAP App Center patria:

  • Rozsiahly ekosystém SAP na jednom mieste: s viac ako 1 300 partnermi SAP App Center uľahčuje objavovanie a skúšanie nových technológií, ktoré rozširujú existujúce ponuky SAP vrátane riešení SAP S/4 HANA, SAP SuccessFactors, SAP Hybris, SAP Ariba a SAP Analytics.
  • Podnikový obchod: dvojstupňové obstarávanie a platobné metódy na podnikovej úrovni, vrátane riešení SAP Ariba pre platby a podporu globálneho obstarávania s viacerými menami, objednávkami a kreditnými kartami.
  • Zrýchlenie digitálnej transformácie: kombinácia SAP S/4 HANA, SAP Cloud Platform a cloudových riešení pre jednotlivé odvetvia od SAP spolu s tisíckami partnerských riešení poskytujú podporu pre dvojrežimovú architektúru pre kompatibilitu a agilitu - čo na konci umožňuje inovácie bez prerušenia. 

Zákazníci a partneri môžu profitovať z výhod digitálneho podnikového obchodu SAP App Center okamžite. Okrem toho tu je SAP Store, ktorý zostáva prvou voľbou zákazníkov pre bezproblémový nákup a používanie softvéru, obsahu, vzdelávania a služieb podporovaných a predávaných digitálnym spôsobom.

Pre viac informácií navštívte SAP News Center.

SAP

Všetky autorove články
SAP SAP App

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať