SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Samsung po redizajne opäť otvára svoju značkovú predajňu v nákupnom centre Bory Mall

Tlačové správy
0

Samsung znovu otvára novozrekonštruovanú značkovú predajňu v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Zákazníci si v nej budú môcť vyskúšať a zakúpiť prémiový tovar tejto značky. Tí, ktorí zavítajú do novej predajne sa môžu tešiť na ultramoderné telefóny, tablety, inteligentné hodinky, značkové príslušenstvo alebo napríklad špičkové televízory a ďalšie produkty. Predajňa slávnostne začne prevádzku v piatok 21. júna 2024 o 11.00. Na túto príležitosť chystá Samsung pre zákazníkov výhodnú ponuku, ktorú budú môcť na mieste využiť.

SAMSUNG 07M Advertisement

Pre prvých 100 zákazníkov si Samsung pripravil exkluzívnu ponuku za výhodné ceny, ktorá pobeží celý víkend alebo do vypredania zásob. Predajňa má najnovší prémiový vzhľad pre vyšší zákaznícky komfort, zároveň je v nej zóna SmartThings, ktorá umožňuje zákazníkovi odskúšať si, ako funguje ekosystém spájajúci niekoľko produktov. Zákazníci v predajni nájdu nielen najnovšie modely smartfónov, ale aj ďalšie zariadenia, ako televízory, monitory, soundbary, tablety, slúchadlá, inteligentné hodinky a iné príslušenstvo. Produkty si môžu pred kúpou pozrieť aj vyskúšať.

Zároveň je zákazníkom k dispozícii odborné poradenstvo, vyškolený personál a novinkou je zóna, v rámci ktorej predajcovia pomôžu s presunom dát pri kúpe nových zariadení.

 O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, nositeľných chytrých zariadení, tabletov, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Okrem samotných prístrojov ponúka Samsung komplexné prepojené zážitky vďaka ekosystému SmartThings a vďaka otvorenej spolupráci s partnermi. Najnovšie informácie nájdete v Samsung Newsroom na adrese www.samsungnews.cz.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať